Dreame X40 ultra – rewolucja w sprzątaniu domu

Żródło: PAP Mediaroom

blank

Odkurzanie to jedna z najmniej przyjemnych czynności. Warto zatem szukać rozwiązań, które pomogą nam ją ułatwić i przyśpieszyć. Dobrą opcją może tutaj być robot sprzątający Dreame X40 Ultra, który wyróżnia się nowoczesnymi technologiami i innowacyjną, wysuwaną szczotką boczną. Co jednak może Ci zaoferować?

Dreame X40 Ultra zaskoczy Cię swoją imponującą mocą ssania, która – za sprawą innowacyjnego systemu Vormax™ – sięgać może nawet do 12000 Pa. Dzięki temu poradzi on sobie z niemal każdym zabrudzeniem, zaczynając od włosów, sierści, a kończąc na większych cząstkach kurzu. To jednak nie wszystko! Do Twojej dyspozycji pozostają także 4 różne poziomy ssania, co sprawia, że robot sprosta wielu potrzebom. Ponadto dodatkowa szczotka TriCut tnie włosy, zapobiegając ich plątaniu się i kieruje je bezpośrednio do pojemnika na kurz. Dzięki temu sprzątanie jest jeszcze bardziej komfortowe.

Tym, co wyróżnia robota sprzątającego Dreame X40 Ultra, jest jego innowacyjna, wysuwana szczotka boczna, która bez problemu dotrze do każdego, nawet trudno dostępnego zakamarka. Ma ona także możliwość unoszenia na wysokość ok. 10 mm, co zapobiega zanieczyszczeniom krzyżowym między suchymi i mokrymi zabrudzeniami. Jest to szczególnie ważne podczas czyszczenia dywanów.

Model X40 Ultra wyposażony jest także w obrotowe i wysuwane pady mopujące. Podczas mopowania wykorzystuje technologię MopExtend™ RoboSwing, która pozwala na dokładne sprzątanie trudno dostępnych obszarów. Dzięki niej pady mają także możliwość wysuwania się do 4 cm – sprawia to, że Dreame X40 Ultra może wyczyścić podłogi wzdłuż listew przypodłogowych oraz krawędzi. Zaś zaawansowana funkcja wykrywania i czyszczenia OmniDirt gwarantuje, że proces mopowania zostaje przeprowadzony z nienaganną dokładnością.

Z funkcją CleanGenius sprzęt ten dostosowuje się do różnych typów podłóg i poziomów zabrudzenia. X40 Ultra zapewnia optymalne czyszczenie nawet na dużych powierzchniach, ponieważ zastosowano w nim takie technologie jak:

  • rozpoznawanie 360° i unikanie przeszkód;
  • szybkie mopowanie;
  • precyzyjne planowanie trasy.

Co więcej, robot ten wykorzystuje nawigację LDS, dzięki czemu bez problemu porusza się po Twoim domu.

Dreame X40 Ultra powstał z myślą o komforcie użytkowania, dlatego działa w pełni automatycznie. Po zakończonej sesji sprzątania samodzielnie wróci do swojej bazy, gdzie sam się wyczyści oraz umyje pady mopujące gorącą wodą o temperaturze 70°C, a następnie wysuszy je gorącym powietrzem. Dodatkowo wyróżnia się antybakteryjnym zbiornikiem i workiem na pył z węglem aktywnym umieszczonym w bazie, co skutecznie neutralizuje zapachy i bakterie. Wymienione wyżej technologiczne rozwiązania minimalizują konieczność ręcznej obsługi i pozwalają na radość z czystego domu bez wysiłku.

To jednak nie wszystko. Dreame X40 Ultra wykazuje kompatybilność z aplikacją Dreamehome oraz asystentami głosowymi takimi jak Amazon Alexa, Google Assistant oraz Siri. Dzięki temu obsługa robota nigdy nie była taka prosta!

Źródło informacji: Dreame