Drugi singiel Reneé Rapp z nadchodzącego albumu

07/14/23

Drugi singiel Reneé Rapp z nadchodzącego albumu

Uznana piosenkarka i songwriterka Reneé Rapp wydaje „Talk Too Much” – drugi singiel z nadchodzącego debiutanckiego albumu „Snow Angel”, którego premiera zaplanowana jest na 18 sierpnia.

Piosenka podkreśla niekończące się możliwości Rapp. Po uderzającym „shut the fuck up!” w refrenie artystka obarcza się poczuciem winy. Mimo towarzyszącego jej bólu, wokalistka jest wyzwolona w swojej samoświadomości i bez trudu udowadnia, że należy się jej tytuł popowej prowokatorki. Najnowsze wydawnictwo zapewniło jej miejsce na okładce playlisty New Music Daily w Apple Music.

„Talk Too Much” jest następstwem tytułowej ballady „Snow Angel” z nadchodzącego debiutanckiego albumu. Większość płyty – w tym oba single – to produkcja Alexadra 23 (Olivia Rodrigo, Tate McRae). Producent po raz pierwszy współpracował z artystką przy „Bruises”, skupiającym się na cenie, jaką płacimy za udawanie odwagi.

Rapp przygotowuje się obecnie do jesiennej trasy Snow Hard Feelings Tour. W ciągu pierwszego dnia sprzedaży artystka sprzedała 65 tys. biletów w samej Ameryce Północnej. W lutym 2024 powróci do Europy.

Reneé Rapp od dziecka wie, że urodziła się, aby być na scenie. Nawet w jej najwcześniejszych wspomnieniach zawsze była obecna jej miłość do muzyki. – Nie potrafiłam usiedzieć spokojnie w samochodzie bez muzyki. W przeciwnym razie cały czas płakałam – wspomina.

Pochodząca z Północnej Karoliny Reneé zaczęła wykorzystywać swoją artystyczną duszę pisząc i nagrywając piosenki, gdy była zaledwie nastolatką. Ostatecznie jej kariera nabrała rozpędu, kiedy dostała upragnioną rolę Reginy George w nominowanym do Tony musicalu „Mean Girls” na Broadwayu. Niedługo potem zdobyła szerokie uznanie – na przykład od dziennikarzy magazynów „W”, „Harper’s Bazaar” czy „The Hollywood Reporter” – za rolę Leighton w napisanym przez Mindy Kaling serialu HBO Max.

Single „Don’t Tell My Mom”, „In the Kitchen” i „Tattoos” jeszcze przed premierą EP-ki zgromadziły łącznie ponad 22 miliony streamów.  Jej pierwsza trasa koncertowa wyprzedała się w ciągu kilku minut, a singiel „Too Well” trafił do Top 40. Niedługo przed premierą drugiego sezonu „Życia seksualnego studentek” Rapp wydała debiutancką EP-kę „Everything to Everyone” pod skrzydłami Interscope Records, a następnie wersję deluxe. Wydawnictwo bez trudu ugruntowało jej pozycję w show-biznesie.

Chętna, by dalej dzielić się swoimi emocjami ze światem, Reneé Rapp jest gotowa na nowy rozdział w swojej karierze. Nadchodzący debiutancki album „Snow Angel” w pełni pokaże nam jej wrażliwość, talent do pisania przebojów oraz oszałamiające wokalne możliwości.
Źródło: Universal Music Polska