Dzień Kobiet na sportowo z „Wyspiarzem”

Dzień Kobiet na sportowo z „Wyspiarzem”
W niedzielę 11 marca 2023r. Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz" już po raz X zorganizował bieg specjalnie dla Pań z okazji Dnia Kobiet. Celem imprezy była promocja sportu, upowszechnianie aktywności fizycznej – biegania wśród kobiet oraz uczczenie Dnia Kobiet na sportowo.

W imprezie biegowej towarzyszył jak zwykle marsz Nordic Walking i bieg na "szpilkach". Wyniki, miejsce i rekordy życiowe były ważne, ale nie mniej istotny był sam udział w gronie innych ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie biegania.
Dzień Kobiet na sportowo z „Wyspiarzem” [1]

Panie zmierzły się na dystansie 3,2 kilometra, panowie mogli brać udział w zawodach tylko w przebraniu za kobiety.

Zanim biegacze wyruszyli na trasę, udanej rywalizacji życzył im Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji „ Wyspiarz" Marek Bartkowski.Dzień Kobiet na sportowo z „Wyspiarzem” [2]

W biegu głównym (3,2 km)
I miejsce – Hanna Owczaruk
II miejsce – Justyna Guzenda
III miejsce – Yewa Kravchenko

W marszu Nordic Walking (3,2 km)
I miejsce – Katarzyna Zgraja
II miejsce – Renata Jarczewska
III miejsce – Beata Krajewska

W biegu „ na szpilkach" (100m)
I miejsce – Aleksandra Jasiuchna
II miejsce – Justyna Fojcik
III miejsce – Renata Jarczewska
– pełny komunikat z zawodów na stronie www.osirwyspiarz.swinoujscie.plDzień Kobiet na sportowo z „Wyspiarzem” [3]

Każda uczestniczka na mecie otrzymała pamiątkowy medal, zaś pierwsze trzy miejsca na poszczególnych dystansach nagrodzone zostały okolicznościowymi statuetkami ufundowanymi przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz".Dzień Kobiet na sportowo z „Wyspiarzem” [4]

Na zakończenie imprezy wśród wszystkich uczestniczek biegu rozlosowano nagrody niespodzianki ufundowane przez sponsorów: Unity Line, Apartpark-Baltichome, Biuro Podróży „Wybrzeże", Drukarnia Maagdruk, , Piekarnia- Cukiernia Jarosław Węglarz, Remondis Świnoujście, Bar Krewetka, Galeria CORSO, Multikino, Kawiarnia Gelati La Stella, Restauracja Neptun, Katamaran Solarny Kontiki, Restauracja BOSCO, Da Grasso, Pub Propaganda, Butik Kwiatowy SISI.

Gratulacje dla biegaczek oraz serdeczne podziękowania dla sponsorów.Dzień Kobiet na sportowo z „Wyspiarzem” [5]

OSiR Wyspiarz