Dzisiaj premiera nowego albumu KYGO!

Źródło: Sony Music Entertainment Poland

Globalna supergwiazda, producent i DJ Kygo zaprezentował swój nowy album „KYGO” wydany nakładem RCA Records. Wyczekiwany album został wydany razem z głównym singlem „Healing (Shattered Heart)” z udziałem Jonas Brothers.
Aby uczcić premierę, Kygo nagrał pełny set na przepięknej formacji skalnej (Trolltunga), przypominającej „Język Trolla” w Norwegii z udziałem artystów takich jak Matt Hansen, Sigrid, Zak Abel, Plested, HAYLA, Sandro Cavazza i Fred Well. Wideo będzie miało premierę na żywo na kanale YouTube Kygo dziś o 16:00.
Na albumie znajdują się single opbulikowane w tym roku, m.in. „Me Before You” z Plested, „Without You” z HAYLĄ, „For Life” z Zakiem Abelandem, Nile’em Rodgersem i „Whatever” z Avą Max”, który osiągnął pierwsze miejsce na europejskiej liście przebojów Airplay.
Aby promować premierę album, Kygo wyruszy w 27-dniową światową trasę koncertową, która rozpocznie się w sobotę, 7 września w Commerce City, CO, z przystankami w Nowym Jorku, Los Angeles, Toronto, Chicago, Amsterdamie, Paryżu, Londynie i innych miastach, kończąc w piątek, 13 grudnia w Dublinie. Podczas trasy gościnnie wystąpią artyści tacy jak, SOFI TUKKER, GRYFFIN, Sam Feldt, Zara Larsson, Klangkarussell, HAYLA, Victoria Nadine i Vandelux dołączą na wybranych koncertach.
KYGO Tracklista: 
1. Intro 
2. The Feeling (with Sigrid) 
3. Whatever (with Ava Max) 
4. Surrender (with Fred Well) 
5. Can’t Do It On My Own 
6. Me Before You (with Plested) 
7. Healing (Shattered Heart) (with Jonas Brothers) 
8. Lighthouse (with Zak Abel) 
9. Found Another Love 
10. Louder (with Julia Michaels & Chance Peña) 
11. Fade Away (with Sandro Cavazza) 
12. Hold On (with Emmit Fenn) 
13. Let Go (with Sasha Alex Sloan) 
14. For Life (with Zak Abel & Nile Rodgers) 
15. Without You (with HAYLA) 
16. Wait – Kygo Remix (2024 Edit) 
17. You Can Feel 
18. Love Me Now Or Lose Me Later (with Matt Hansen) 
blank