easy life z nowym singlem „skeletons” i koncertem w Polsce

04/14/21

easy life z nowym singlem „skeletons” i koncertem w Polsce

Grupa easy life prezentuje nowy singiel „skeletons”, który spodoba się fanom Maca Millera i Andersona .Paaka. W czerwcu ukaże się debiutancki album grupy zatytułowany „life’s a beach”, a w marcu 2022 easy life wystąpi w Polsce.

easy life prezentuje singiel „skeletons” zapowiadający album „life’s a beach”. W dniu premiery utworu, grupa zadebiutowała w amerykańskiej telewizji, wykonując kawałek w programie „Jimmy Kimmel Live!”. „skeletons” miało swoją prapremierę w BBC Radio 1 jak Hottest Record in The World.

„skeletons” to utwór pełen energii i instant classic w dorobku brytyjskiego zespołu. Jak tłumaczy frontman Murray: – „skeletons” bawi się z ideą częściowo tajemniczej i potencjalnie przerażającej przeszłości. Każdy ma bagaż i każdy ma szkielety w szafie. Każdy ma też na koncie zakochanie się w niewłaściwej osobie.

„skeletons” to kolejny przedsmak debiutanckiego albumu „life’s a beach”. Wcześniej zespół udostępnił pierwszy utwór z tracklisty, „a message to myself”, wyprodukowany przez BEKON (Kendrick Lamar) z zachwycającym wideo zrealizowanym przez Andy’ego Bakera („Rick & Morty”). To esej audio o depresji i bardzo mocne wezwanie, by kochać samego siebie.

Tytuł albumu – „life’s a beach” – to przekorne nawiązanie do zapomnianych przez świat lokalizacji daleko od morza i towarzyszącego plażom luzu. Murray wyjaśnia: – To płyta, na której marzymy, by być gdziekolwiek indziej, ale jednocześnie fiksujemy się na ponurej Anglii. Piosenki z debiutu będzie można usłyszeć na koncercie easy life w Warszawie w klubie Praga Centrum 25 marca 2022. Więcej informacji o koncercie i sprzedaży biletów na oficjalnej stronie wydarzenia: 

easy life to alternatywny brytyjski skład r&b założony w 2017 roku w mieście Leicester. W 2018 grupa podpisała się z wytwórnią Island Records, a w 2020 została okrzyknięta „Sound of 2020”, zajmując drugie miejsce w corocznym plebiscycie BBC, jak również wygrała 2020 NME Award w kategorii najlepszy brytyjski debiutant. Ich pierwszy mixtape „Junk Food” odniósł niemały sukces w UK, zajmując 7. miejsce w krajowych notowaniach.

easy life to zespół, który ma szansę spodobać się zarówno fanom Arctic Monkeys, jak i Chance The Rapper. Do fanów formacji zaliczają się m.in. słynna aktorka Emma Thompson oraz muzycy The Specials.

Media o easy life:

Liderzy paczki – NME

Prawdziwie oryginalne, easy life wślizgują się w twoją świadomość i natychmiast zapuszczają tam korzenie – Sunday Times, Breaking Act

Wyobraźcie sobie, że Alex Turner, Kaytranada oraz Loyle Carner łączą się w jedną osobę – i tak dostaniecie najlepszy opis trudnego do zdefiniowania brzmienia easy life – GQ 

Klimatyczne, na luzie… komicznie surrealistyczne – Fader 

O tym zespole jest naprawdę głośno… Bez wątpienia w ich katalogu znajdują się wielkie hity – Wonderland

Nie słyszeliście nigdy wcześniej takiego zespołu jak easy life – COLORS

 

Easy life – „life’s a beach” – tracklista: 

1.     „a message to myself”

2.     „have a great day”

3.     „ocean view”

4.     „skeletons”

5.     „daydreams”

6.     „life’s a beach (interlude)”

7.     „living strange”

8.     „compliments”

9.     „lifeboat”

10.  „nightmares”

11.  „homesickness”

12.  „music to walk home to”
Źródło: Universal Music Polska