Ekipa GM2L wjeżdża z długo wyczekiwanym singlem! „Cartier” już dostępny.

06/30/23

Ekipa GM2L wjeżdża z długo wyczekiwanym singlem! „Cartier” już dostępny.

Na tę premierę z obozu GM2L trzeba było chwilę poczekać, ale jednego można być pewnym – było warto. Utwór „Cartier” z udziałem Malika Montany, Alberto, Kronkel Doma i Josefa Bratana właśnie trafił do sieci. To nowy singiel promujący mixtape grupy GM2L, który ukaże się w 2023 roku.

Malik Montana słynie z tego, że chętnie dzieli się ze swoimi fanami fragmentami nowych utworów. Tak właśnie było z singlem „Cartier”, którego pierwsze snippety pojawiły się już w 2021 roku i od razu wzbudziły duże zainteresowanie słuchaczy, a co za tym idzie, zrozumiałe oczekiwanie na premierę pełnej wersji utworu. Wiele wskazywało na to, że kawałek trafi na solowy album Malika Montany „Adwokat Diabła”, lecz wraz z publikacją tracklisty krążka nadzieje słuchaczy szybko prysły.

Jednak w przyrodzie nic nie ginie, więc po wielu miesiącach i kilku istotnych zmianach w konstrukcji utworu wreszcie trafił on do wszystkich serwisów streamingowych. Jakie to zmiany? Oczywiście dodatkowe zwrotki! Swoimi partiami „Cartier” wzbogacili Alberto i Josef Bratan, nie zabrakło również miejsca dla polsko-niemieckiej zwrotki Kronkel Doma. Dzieła dopełnia agresywna, energiczna kompozycja, której autorami są Swizzy i Worek. Teledysk do singla „Cartier” autorstwa MzQ Media jest dostępny na kanale GM2L TV.
Źródło: Sony Music Poland