Emirates witają trenera Arsenalu Mikela Artetę w swoim pawilonie na Expo 2020

11 października 2021 r. – Warszawa, Polska – Emirates, główny partner i oficjalne linie lotnicze Expo 2020 Dubai, powitały w swoim pawilonie Mikela Artetę, trenera klubu z Premier League – Arsenal FC.

Hiszpana Mikela Artetę powitał Jego Wysokość Szejk Ahmed bin Saeed Al Maktoum, prezes i dyrektor naczelny Emirates Airline. Trener został oprowadzony po wirtualnej wystawie skoncentrowanej na przyszłości lotnictwa i osobiście przetestował kilka spośród wciągających ekspozycji. Linie Emirates oferują 10 skłaniających do myślenia instalacji multisensorycznych dla wszystkich odwiedzających Expo 2020 w Dubaju.

Pawilon Emirates znajduje się w dzielnicy Opportunity (Dzielnica Szans). Wygląd pawilonu jest inspirowany lotnictwem – jego konstrukcję opływają 24 stateczniki, czyli fragmenty ogona samolotu, a imponujący systemem oświetlenia LED sprawia, że po zachodzie słońca pawilon mieni się żywymi kolorami.

Wizyta Artety na Expo 2020 obejmowała również odwiedziny w pawilonach hiszpańskim i argentyńskim, pawilonie Sustainability (zrównoważonego rozwoju), popularnej wieży obserwacyjnej „Garden in the Sky”, z której rozciąga się 360-stopniowy widok na okolicę, a także podziwianie spektakularnych projekcji świetlnych na Al Wasl Dome.

– Wspaniale było odwiedzić Expo 2020 podczas mojej ostatniej wizyty w Dubaju. Możliwość zapoznania się z przyszłością lotnictwa w pawilonie Emirates była fantastycznym przeżyciem, a projekcje świetlne Al Wasl Dome były dodatkową atrakcją. To naprawdę wyjątkowe doświadczenia, które gorąco polecam każdemu, kto odwiedzi Dubaj w ciągu najbliższych kilku miesięcy – powiedział Mikel Arteta

Współpraca Emirates i Arsenalu jest jedną z najdłużej istniejących i najbardziej rozpoznawalnych relacji w dziejach profesjonalnej piłki nożnej, a logo Emirates widnieje na koszulkach zespołu od 2006 roku. Ponadto Emirates posiadają prawa do nazwy stadionu Arsenalu – Emirates Stadium – aż do 2028 r.

Goście Expo 2020 w Dubaju mogą zarezerwować wizytę w pawilonie Emirates tutaj.

Adblock test (Why?)

zródło: Infowire.pl