Emirates wznawiają codzienne loty do Tajpej

s 1200 630

18 października 2022 r. – Warszawa, Polska – Połączenie Emirates między Tajpej a Dubajem ma odbywać się codziennie od 6 listopada; to możliwe po ponownym otwarciu Tajwanu i zniesieniu obowiązkowej kwarantanny COVID-19 dla przylatujących.

Lot Emirates EK366, obsługiwany przez samolot Boeing 777, wystartuje o 02:50 z Dubaju i wyląduje o 14:45 w Tajpej. Lot powrotny EK367 rozpocznie się o 22:45 w Tajpej i zakończy w Dubaju o 4:35 następnego dnia. Podano czasy lokalne.

Dodatkowe kursy zapewnią pasażerom Emirates lepsze połączenia do i z Tajwanu, zaspokajając popyt związany z podróżami lotniczymi w celach biznesowych, jak i turystycznych. Uprawnieni podróżni mogą polecieć do Tajwanu bez wiz. Wszystkim przyjeżdżającym pasażerom zalecane jest poddanie się 7-dniowemu monitorowaniu stanu zdrowia. Przed wylotem warto sprawdzić najnowsze wymagania wjazdowe – więcej informacji na ten temat znajduje się pod linkiem.

Linie Emirates rozpoczęły codzienne bezpośrednie loty do Tajpej w 2014 roku, obsługując trasę samolotami Boeing 777. Połączenie Dubaj-Tajpej zostało zmodernizowane dzięki codziennej usłudze dwuklasowego Airbusa A380 wprowadzonej w 2016 roku. Przewoźnik nawiązał współpracę z rynkiem, której podstawą jej zaangażowanie w lokalną społeczność i transport lotniczy towarów w trakcie pandemii COVID-19. Wzrost liczby rejsów Emirates z obecnych 4 lotów tygodniowo do codziennych połączeń to wsparcie dla turystyki oraz zwiększenie ruchu lotniczego w ramach globalnej siatki połączeń.

Podróżni lecący liniami Emirates mogą cieszyć się najlepszymi wrażeniami na niebie dzięki niezrównanym doznaniom kulinarnym: inspirowanym regionami wielodaniowemu menu oraz szerokiej ofercie napojów premium. Klienci mogą usiąść i zrelaksować się, korzystając z wielokrotnie nagradzanego systemu rozrywki pokładowej ice. Do wyboru jest ponad 5000 kanałów ze starannie wyselekcjonowanymi treściami z całego świata – w tym tajwańskie filmy, programy telewizyjne, muzyka, podcasty, gry, audiobooki i wiele więcej.

Bilety można zarezerwować na stronie emirates.com, w aplikacji mobilnej, a także za pośrednictwem internetowych i stacjonarnych biur podróży.

Wsparcie stopniowego otwarcia Azji

W ostatnich miesiącach, wraz ze złagodzeniem ograniczeń wjazdowych, nastąpiło ożywienie podróży w Azji. Wiele krajów stara się pobudzić sektor turystyczny i powrócić do normalnej działalności. Zgodnie z tą pozytywną tendencją linie Emirates zwiększyły przepustowość niektórych najpopularniejszych kierunków azjatyckich. Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na podróże lotnicze przewoźnik uruchomił dodatkowe loty do Singapuru i Kantonu, wprowadził flagowy A380 do Seulu oraz  pierwszą klasę na trasie Manila-Dubaj (obsługiwaną przez Boeing 777). Ponadto od 15 listopada linie Emirates planują rozwinąć trasę Narita-Dubaj swoim flagowym Airbusem A380.

Sprawdź aktualną siatkę połączeń tutaj.

zródło: Infowire.pl