Emirates z tytułem najlepszej linii Lotniczej i najlepszej długodystansowej linii lotniczej na Leading UK Travel Awards 2020

18 listopada 2020 r. – Warszawa, Polska – Emirates zostały uznane za najlepsze linie lotnicze 2020 r. w konkursie The Sun Travel Awards oraz za najlepsze linie lotnicze na długich trasach w The Times i The Sunday Times Travel Awards.

Po bezprecedensowym pod względem podróży roku czytelnicy oddali setki tysięcy głosów, aby uczcić to, co najlepsze w branży. Linie Emirates zdobyły nagrody dzięki gamie światowej klasy produktów i usług na pokładzie nowoczesnych, szerokokadłubowych samolotów. Pasażerowie docenili wielokrotnie nagradzany system rozrywki pokładowej ice z 4500 kanałów czy inspirowane regionami dania i bezpłatne napoje.

Linie Emirates otrzymały nagrodę za bezpieczne wznawianie działalności i odbudowę swojej sieci. Przewoźnik zapewnia więcej możliwości podróżowania łącząc klientów do ponad 95 miejsc docelowych przez hub w Dubaju.

Obie wygrane podkreślają zaangażowanie Emirates w oferowanie klientom jak najlepszych i najbezpieczniejszych doświadczeń w powietrzu i na ziemi we wszystkich klasach podróży. Po dokładnym przeglądzie i wdrożeniu dodatkowych procedur i środków bezpieczeństwa linie Emirates ponownie wprowadziły swoje kultowe produkty i oferty, których można doświadczyć podczas lotu A380, w tym salon pokładowy i prysznic, a także wspólną przestrzeń wypoczynkową w klasach biznes i pierwszej w wybranych samolotach Boeing 777-300ER.

Według Safe Travel Barometer linie Emirates są najbezpieczniejszymi liniami lotniczymi na świecie biorąc pod uwagę obsługę podczas pandemii COVID-19. Osiągnęły najwyższy wynik „Safe Travel Score” wynoszący 4,4 na 5,0 spośród ponad 230 ocenianych linii lotniczych na całym świecie. Zwiększone środki bezpieczeństwa stosowane przez linie lotnicze obejmują dystrybucję bezpłatnych zestawów higienicznych, umiejscowienie barier ochronnych przy stanowiskach odpraw i imigracyjnych, stosowanie środków ochrony osobistej i wprowadzenie nowych protokołów bezpieczeństwa dla personelu pokładowego i pracowników lotniska, a także dodatkowych procedur czyszczenia samolotów. Przewoźnik dba również m.in. o częste czyszczenie i dezynfekcję toalet w samolotach podczas lotów dłuższych niż 1,5h (czyszczenie odbywa się co 45 minut).

Tej zimy klienci mogą podróżować do Dubaju lub przez miasto, ponieważ jest ono otwarte dla międzynarodowych gości biznesowych i turystów. Z eklektycznymi zabytkami, dziewiczymi plażami i światowej klasy centrami handlowymi miasto jest jednym z najpopularniejszych miejsc na świecie.

Linie Emirates są jedną z największych międzynarodowych linii lotniczych na świecie działającą na sześciu kontynentach. Obecnie przewoźnik obsługuje 36 lotów tygodniowo z Wielkiej Brytanii do Dubaju – trzy dziennie z londyńskiego Heathrow, codzienne połączenie z Manchesteru, cztery z Glasgow i cztery z Birmingham.

Let’s block ads! (Why?)

zródło: Infowire.pl