Emocjonalne reakcje na przedpremierowy fragment eurowizyjnej propozycji Alicji Szemplińskiej

4e06c95bd4e99788e4507eca2c823288

02/21/23

Emocjonalne reakcje na przedpremierowy fragment eurowizyjnej propozycji Alicji Szemplińskiej

Długo skrywane w tajemnicy „new home” zbiera pierwsze opinie słuchaczy. 

Alicja Szemplińska zaskoczyła zgłoszeniem się do koncertu preselekcyjnego Eurowizji 2023 w Polsce. Jej piosenka “new home” została wybrana przez jury do polskich preselekcji, które odbędą się już w tę niedzielę 26 lutego. Transmisję koncertu będzie można zobaczyć w TVP1 o 17:30. Obecnie bukmacherzy obstawiają, że Polska znajdzie się na 7. miejscu w finale Eurowizji. 

Już teraz, ciekawi propozycji fani, mogą przesłuchać przedpremierowy fragment, który artystka udostępniła na TikToku. Pod nagraniem na profilu Alicji, od razu pojawiło się wiele reakcji i komentarzy fanów:

Już się popłakałam, piękny fragment. Czekam na całość i mam nadzieję, że usłyszymy na Eurowizji„#TEAMALICJA 😊 (piosenka na światowym poziomie, mam nadzieję, że wygrasz! )”, „OMG cudooo chce całość i chce żeby w końcu udało tobie się spełnić jedno z marzeń i żeby udało tobie się pojechać na Eurowizje”, „Ale piękna… Mam ciary! Czekam na całość!”, „Wow! zapowiada się pięknie ❤ nie mogę się doczekać, żeby usłyszeć całość!!!”, „Ala szybujemy w rankingach. Dzięki twoje piosence mamy szanse na finał” – to tylko jedne z wielu wiadomości, jakie artystka otrzymała w przeciągu minionych godzin. 

Piosenka ujrzy światło dzienne w piątek 24 lutego. Już teraz można zapisać ją do swojej biblioteki w serwisach streamingowych, żeby nie przegapić jej premiery.

Źródło: Universal Music Polska