Emocjonalny letniak od Kajetana Wolasa!

07/14/23

Emocjonalny letniak od Kajetana Wolasa!

„Dzwonisz” już jest dostępnych w dwóch wersjach!

Kajetan Wolas ponownie łączy siły z Magierą! Po świetnie przyjętym utworze „Co pokaże czas?” duet zaskakuje swoim popowym, wakacyjnym obliczem.

Choć sam utwór „Dzwonisz” w warstwie lirycznej opowiada o problemach Kajtka z rówieśnikami i swoją samooceną, tym razem podchodzi do tego tematu z dystansem i poczuciem humoru, za które pokochało go ponad 90 tysięcy obserwujących na TikToku.

„To utwór, który opowiada o tym jak w przeszłości uzależniałem swoje samopoczucie i szczęście od swoich znajomych. Przez długi czas nie potrafiłem sobie z tym poradzić. W pewnym momencie udało mi się postawić siebie i swoje potrzeby na pierwszym miejscu. Szukanie w osobach trzecich ciągłego wsparcia i atencji na dłuższą metę po prostu nie działa”.
-opowiada Kajetan


Na YouTube ukazało się wideo do akustycznej wersji, na którą wyczekiwali słuchacze nastolatka, a już za kilka dni pojawi się teledysk do wersji na bicie Magiery. Klip był kręcony w ulubionych lokacjach Kajetana w jego rodzinnych stronach.

***

Kajetan Wolas – kilka miesięcy temu zdał maturę, a obecnie jego celem jest wydanie płyty oraz… zapisanie się na zajęcia z szycia. Nad swoim debiutanckim materiałem pracuje z Magierą oraz szeregiem topowych producentów i songwriterów – między innymi z Kubą Karasiem, MajLo, Miodem z Jamal czy Patrickiem The Pan.

Dotychczas największą popularność Kajtkowi przyniosły akustyczne covery urbanowych hitów na TikToku. Jego filmy zauważyli między innymi Qry, Bedoes czy Internaziomale.

Już we wrześniu Kajetan wystąpi ze swoim premierowym materiałem na festiwalu Great September. Po premierze debiutanckiego singla, artysta miał przyjemność supportować Mr. Polskę na jednym z koncertów na jego wiosennej trasie – COME FLY WITH US!
Źródło: Sony Music Poland