Energetyczna propozycja Nowatora na wiosnę 2023!

Utwór Nasza Jest Ta Noc to najnowszy singiel Nowatora, w którym również pojawiają się znakomici producenci muzyki klubowej: Vincent Vik i Jake Lead. NOWATOR jest autorem takich hitów jak: Z lewa do prawa, Co tu jest grane czy Moja panienka. Łącznie jego utwory na samym YouTube zgromadziły ponad 200 000 000 wyświetleń. Jednocześnie regularnie pojawia się w największych stacjach radiowych i telewizyjnych.

VINCENT VIK muzycznie dobrze czuje się w klimatach edm, electrohouse, basshouse, techno oraz szeroko pojmowanej muzyki klubowej. Jeden z jego utworów Visual Realm ukazał się w filmie A Good Man ze Stevenem Seagalem w roli głównej. Wspólnie z Dj. Vivaldim stworzył hymn Electrocity 2009.

JAKE LEAD – pod tym pseudonimem funkcjonuje pochodzący z małopolski 23-letni Jakub Krzysztoforski. Kuba jest pasjonatem muzyki elektronicznej, remixerem oraz producentem, który swoją przygodę muzyczną rozpoczął w 2016 roku.

Nasza Jest Ta Noc ten to doskonały mix doświadczeń muzycznych trzech osób. Został stworzony w typowo klubowym klimacie, który swoim mocnym beatem i potężną dawkę pozytywnej energii może rozruszać każdego. Teledysk powstał w Hiszpanii w miastach Alicante i Benidorm, a za jego produkcję odpowiada MVJM.FILM.