Enisa powraca z tanecznym hitem „La Dadi”

blank

Źródło: Warner Music Poland
05/24/24

Enisa powraca z tanecznym hitem „La Dadi”

Brooklińska wokalistka i autorka tekstów Enisa, której utwory osiągnęły już miliard streamów, powraca z najnowszym tanecznym przebojem „La Dadi”.

„La Dadi” naprawdę mnie nakręca – mówi Enisa – To jest jak: ‘Nie tworzę niczego, co nie jest autentyczne dla mnie. Będę robić muzykę, jaką chcę i po swojemu. Odłożę na bok wszystkie moje problemy, zignoruję oczekiwania innych i zrobię to, co chcę. Zobaczymy, dokąd mnie to zaprowadzi.

„La Dadi” to kontynuacja największego hitu w karierze Enisy, „Disco Cone (Take It High) [Ft. WENZL]”, który wspiął się na pierwsze miejsce zarówno na liście „Next Big Sound” Billboardu, jak i na Pandora’s „Next Big Sound” dzięki ponad 15 milionom streamów na Spotify oraz oficjalnemu teledyskowi z blisko 8 milionami wyświetleń na YouTube. Ten viralowy hit przyczynił się do wzrostu liczby obserwujących Enisę w mediach społecznościowych do ponad 10 milionów, przyciągając uwagę takich marek jak Foot Locker i Peloton, które wykorzystały jej muzykę w swoich kampaniach promocyjnych.

Łącząc międzynarodowy taneczny pop z pełnym brzmieniem Brooklynu i wrodzoną bałkańską melodią, Enisa prezentuje swoje wokale z nieustępliwą intymnością i globalną ambicją. Określana przez MTV i FLAUNT jako „potężny głos”, ta tajemnicza artystka zyskała uznanie i światową rzeszę fanów dzięki takim hitom jak „Karaoke”, „Whatcha Waiting For”, „What Would You Do” i „Blame It On Me”, które łącznie zdobyły ponad 624 miliony wyświetleń na YouTube. Ponadto, Enisa brała udział w licznych współpracach, takich jak „Love Cycle (Remix)” z Davido, „Fool 4 U (Feat. Enisa)” z Galantis & JVKE, oraz „Never Knew Love (Feat. Enisa)” z Riton.

Enisa zadebiutowała w 2021 roku, zdobywając popularność dzięki takim utworom jak „Get That Money”, „Tears Hit The Ground”, „Love Cycle”, „Dumb Boy” oraz przebojowi „Count My Blessings”. Wczesny 2022 rok przyniósł wydanie uznanego EP FAKE LOVE oraz debiut telewizyjny w NBC’s American Song Contest, gdzie reprezentowała Nowy Jork. Kolejne hity, takie jak „Zoom”, „Just A Kiss (Muah)” i jej własna piosenka na Mistrzostwa Świata „OLÉ”, umocniły jej pozycję na muzycznej scenie. Jako dynamiczna performerka, Enisa oczarowała publiczność swoimi występami na Music Hall of Williamsburg, SOBs, The Rooftop at Pier 17 oraz na Tomorrowland z Timmy Trumpetem i Tinie Tempah. Mając już na koncie ponad 1 miliard streamów i odtworzeń, Enisa jest gotowa wspiąć się jeszcze wyżej z „La Dadi” i kolejnymi nowymi utworami.