Farruko w nowym singlu honorującym dotychczasową karierę

8b4915bbf7677980ea1e22a422deb7fb

10/18/22

Farruko w nowym singlu honorującym dotychczasową karierę

Uznany za jednego z najwybitniejszych artystów w branży muzycznej, Farruko wciąż umacnia swoją spuściznę jako ikona latynoskiej muzyki miejskiej dzięki najnowszemu singowi „Viaje”.

Wspominając swoją przeszłość i opierając się na nowo odkrytej wierze, Farruko zastanawia się nad swoim poprzednim życiem – wyrażając wdzięczność za wszystkie próby i udręki, które przeżył. Wierny swojej charakterystycznej fuzji zaraźliwej elektroniki, reggaetonu i inspirowanych salsą bitów, śpiewa o tym, jak osoba, którą był niegdyś, pomogła mu stać się człowiekiem sukcesu, jakim jest dziś.

Ponad hipnotyzującymi syntezatorami, Farruko składa liryczny ukłon w stronę klasycznego hitu legendy salsy Hectora Lavoe „El Cantante”, nucąc o swojej misji, by żyć pełnią życia bez żalu – zarówno w dobrych, jak i w złych chwilach. Ten poruszający tekst służy jako afirmacja dla każdego, kto przezwyciężył trudności i wyszedł z mrocznych czasów silniejszy, niż wcześniej. Latynoska supergwiazda kończy piosenkę, honorując swoje portorykańskie korzenie.

Farruko właśnie zaprezentował swój wyczekiwany odcinek „Tiny Desk Concert” NPR, zamykając tegoroczną serię „El Tiny” z okazji Miesiąca Dziedzictwa Latynoskiego. Był jednym z pierwszych latynoskich artystów, którzy wystąpili przy kultowym „biurku” po pandemii.

Farruko niedawno wystąpił na gali Latin Billboard Latin Music Awards z „Nazareno (Remix)” z udziałem portorykańskiego artysty Ankhala, jednego z najbardziej szanowanych latynoskich muzyków miejskich (był to pierwszy publiczny występ Ankhala po tym, jak padł ofiarą przemocy z użyciem broni na początku tego roku – obecnie nie może chodzić z powodu komplikacji po incydencie). Farruko zdobył cztery nagrody Latin Billboard w kategoriach Hot Latin Song of the Year, Latin Rhythm Song of the Year, Sales Song of the Year i Streaming Song of the Year za swój globalny hit „Pepas”.

Źródło: Sony Music Poland