FAST BOY i Topic łączą siły w „Forget You”

02/17/23

FAST BOY i Topic łączą siły w „Forget You”

Pracowity 2022 rok to dopiero początek przygód FAST BOY. Berliński duet braci rozpoczyna nowy rok z „Forget You” – towarzyszy im jedyny w swoim rodzaju Topic.

„Forget You” to piosenka o zmaganiach z ponownym zakochaniem oraz próbie zapomnienia o wyjątkowej osobie. Wpadający w ucho kawałek natychmiast wyciągnie nas na parkiet.

Producenci, autorzy tekstów, wokaliści, instrumentaliści, DJ-e… FAST BOY potrafią chyba wszystko. Do tej pory współpracowali z wybitnymi artystami, takimi jak MEDUZA, Ofenbach, Alok i Huge. Nowy kontrakt z Virgin Records Germany otwiera wrota do kolejnych sukcesów duetu.

Niezwykle utalentowani Felix i Lucas mają za sobą udany rok. Zgromadzili ponad 125 milionów odtworzeń, a ich hit „Bad Memories” z udziałem Elley Duhé doczekał się remiksu samego Davida Guetty.

Fani Topica dobrze wiedzą, że niemiecko-chorwacki producent podejmuje bezbłędne decyzje artystyczne. Jego katalog obejmuje współprace z takimi artystami jak Becky Hill, Bebe Rexha i Clean Bandit. Wielokrotne złote, diamentowe i platynowe certyfikaty w ponad 28 krajach oraz osiem bangerów na szczytach zeszłorocznych list przebojów to dowód na to, że Topic nie musi martwić się o swoją pozycję w świecie dance.

Wyprodukowane przez Topica utwory odniosły ogromny sukces komercyjny: był w pierwszej piątce w UK i USA, zajął też 1. miejsce w amerykańskim radiu tanecznym, na iTunes oraz na światowych listach Shazam i Spotify. Ma na koncie sporo nagród i nominacji, w tym MTV Europe Music Awards (2016), Teen Choice Awards (2018), LOS40 Music Awards (2020), Billboard Music Awards (2021) czy BRIT Awards (2022).

Artysta zajmuje stałe miejsce w pierwszej dziesiątce na Spotify. Jego charakterystyczne brzmienie w połączeniu z magią dotychczasowych współprac oraz emocjonalnych występów na żywo to przepis na jedyny w swoim rodzaju sukces. Wisienką na torcie jest z pewnością zeszłoroczny debiut na liście 100 najlepszych DJ-ów według „DJ Magazine”.
Źródło: Universal Music Polska