Fritz Kalkbrenner prezentuje „Fall Between The Cracks”

Źródło: Universal Music Polska
05/06/24

Fritz Kalkbrenner prezentuje „Fall Between The Cracks”

Fritz Kalbrenner podzielił się z fanami nowym singlem. „Fall Between The Cracks” to idealne wprowadzenie do zapowiadanego końcówkę tego roku albumu, który ukaże się nakładem Virgin Records.

Nadchodzące wydawnictwo będzie kolejnym kamieniem milowym w karierze uznanego berlińskiego artysty. Fritz jest nie tylko międzynarodową gwiazdą sceny klubowej, ale także popkultury. Jego poprzednie albumy i single podbijały listy przebojów nieskończoną ilość razy. Nowy materiał z pewnością pomoże w poprawieniu tego wyniku.

W swoim nowym utworze Fritz Kalkbrenner zabiera słuchaczy w muzyczną podróż, łącząc fluorescencyjne komponenty, mistyczne syntezatory, pulsującą perkusję i melancholijne akordy. Zestawienie tych składników układa się w porywającą całość. Inspiracją do powstania „Fall Between The Cracks” były relacje międzyludzkie i przytrafiające się nam nieoczekiwane, swobodne upadki.

Fritz Kalkbrenner łączy wpływy miejskiej kultury klubowej z nowoczesnym songwritingiem. Jako pasjonat detali, artysta dba o to, by poszczególne aspekty jego nowego utworu układały się w emocjonującą całość. Z „Fall Between The Cracks” bije pozytywna energia, która ciągnie słuchaczy na parkiet, by pozwolić im delektować się tym wyjątkowym kawałkiem.

Niemiecki DJ i producent może się pochwalić licznymi czołowymi miejscami na listach przebojów, złotymi i platynowymi płytami, które były kamieniami milowymi w jego karierze. Muzyczna podróż Fritza jest naznaczona niezwykłą trajektorią i obejmuje występy na prawie wszystkich kontynentach oraz wyprzedane trasy. Jego nagrany wspólnie z bratem, Paulem Kalkbrennerem, hit „Sky and Sand” spędził imponujące 129 tygodni na niemieckiej liście przebojów. Nagranie zgromadziło dotychczas ponad 200 mln streamów. Imponujące wyniki osiągały także inne single Paula, m.in. „Facing The Sun” i „Kings & Queens”. Trzeba jednak zaznaczyć, że to zaledwie ułamek jego bogatego katalogu.

blank