Gałęzie spadły, a teraz czekamy, aż opadną liście

Gałęzie spadły, a teraz czekamy, aż opadną liście
Ulica Grunwaldzka przemieniła się niedawno w krajobraz, który ma niewiele wspólnego z zadbanym miejscem. Gałęzie drzewa, które spadły, leżą tam od jakiegoś czasu. To przypomina nam o fundamentalnej roli porządku publicznego.

Główna ulica Grunwaldzka, wjazd do centrum miasta. Miejsce, które nie powinno być zaniedbane, miejsce, które powinno promować estetykę i czystość miasta. Ale wydaje się, że nie ma nikogo, kto by o to zadbał. Szokujące jest to, co się dzieje w tym mieście. Brakuje gospodarza, brakuje ludzi odpowiedzialnych. Czy brakuje decyzji?

Przechodnie zauważają ten bałagan i zastanawiają się, kiedy zostanie to usunięte. Kiedy będzie porządek? Mieszkańcy mają wrażenie, że jest coraz gorzej, a urzędnicy zdają się nie zauważać problemu.

Porządek w mieście jest podstawą funkcjonowania każdego miasta, zwłaszcza nadmorskiego, które odwiedza wielu turystów. Ta sytuacja pokazuje, jak istotne jest utrzymanie porządku i jak ważne jest szybkie reagowanie na takie sytuacje. Może kiedyś władze zauważą i przywrócą porządek. Przecież to my, mieszkańcy, płacimy za zarządzanie miastem! Ach, te władze…

źródło: www.iswinoujscie.plŹródło: iswinoujscie.pl