Gesaffelstein zapowiada nowy album

Źródło: Sony Music Entertainment Poland

Francuski producent techno Gesaffelstein zapowiedział właśnie swoją trzecią płytę studyjną! „GAMMA” ukaże się 29 marca. Ten nowy album zabierze nas w mroczną podróż przez industrialny labirynt dźwięków Gesaffelsteina, który nareszcie odkrywa dotąd ukryte pod maską tajemnice.
Wizualną oprawą albumu i zdjęciami zajął się Jordan Hemingway (FKA Twigs, Post Malone, Gucci, Acne Studios) we współpracy z Mikiem Lévy. Gesaffelsten podzielił się także mrocznym i surrealistycznym zwiastunem albumu, który przybliży nam wszystkie jego światy.
Gesaffelstein powróci w tym roku na festiwal Coachella. Jeśli jego występ w 2019 roku (link) aż tak porwał publikę, aż strach pomyśleć, co szykuje w tym sezonie!
Gesaffelstein współpracował z takimi gigantami jak Ye, The Weeknd, Pharrell, KayCyy, a ostatnio z Lil Nas X przy „J CHRIST”. Przełomowy utwór „Lost in the Fire” z The Weeknd przekroczył miliard streamów. Dodatkowo, w 2015 roku Gesaffelstein skomponował soundtrack do filmu Alice Winocour „Maryland”, który otrzymał nominację na festiwalu w Cannes. Muzyka Gesaffelsteina jest także charakterystycznym już brzmieniem wielkich domów mody takich jak Calvin Klein, YSL, BMW, Giorgio Armani czy Dior.
Lista utworów „GAMMA”:
1. Digital slaves
2. Hard dreams
3. Your share of the night
4. Hysteria
5. The urge
6. Mania
7. Lost love
8. The perfect
9. Psycho
10. Tyranny
11. Emet
blank