Gia Koka i gnash podnoszą na duchu

09/21/20

Gia Koka i gnash podnoszą na duchu

Pochodząca z Polski wokalistka i kompozytorka Gia Koka prezentuje singiel „Crybaby” z gościnnym udziałem producenta o pseudonimie gnash.

Wokalistka i kompozytorka Gia Koka urodziła się w Polsce, a wychowała w Holandii. Do tej pory jej katalog liczy zgromadził imponującą liczbę przekraczającą miliard streamów. Artystka zyskała rozgłos za sprawą singla „Not Going Home” z DVBBS, który trafił do Billboard Too 20 Hot Dance Charts oraz Top 10 Canadian Airplay Charts, a także pokrył się kilka razy platyną w Kanadzie. Kolejne sukcesy to „Crazy” Lost Frequencies & Zonderling ft. Gia Koka oraz „2 Hearts” z Samem Feldtem i Sigmą, a także „Say A Little Prayer” Brooksa.

O najnowszym utworze Gia mówi: – Chciałam stworzyć perfekcyjną piosenkę o rozstaniu, która doda siły wszystkim przechodzącym przez ten trudny czas, jak również skłoni ich do tańca. Utwór jest zadziorny, zabawny, seksowny, każdy może znaleźć w nim coś dla siebie. Byłam bardzo podekscytowana, że gnash zgodził się pracować ze mną, bo dzięki niemu utwór wzniósł się na znacznie lepszy poziom. Miłego słuchania!

gnash debiutował w 2016 utworem „i hate u, i love u”, który spędził aż 39 tygodni w zestawieniu Billboard Hot 100, Artysta wydał pięć EP-ek: „u”, „me”, „us”, „if” oraz „we”. W „Crybaby” pochodzący z LA producent wspólnie z Gią zastanawia się nad tym, co jest tak naprawdę najważniejsze w życiu:

– Od czasu do czasu każdy ma prawo sobie popłakać, ale musimy też pamiętać, by nie narzekać w sposób bezproduktywny. Czasami za bardzo pogrążamy się w tęsknocie za drugim człowiekiem, a to nam zżera całe życie. Potrzebujemy więc piosenek, które dodadzą nam siły, pewności siebie i sprawią, że szybciej zaczniemy dostrzegać pozytywne strony sytuacji – opowiada gnash.

„Crybaby” to świetne połączenie dance’u i popu, które zawiera niezwykle potrzebny pozytywny przekaz. To propozycja dla każdego, kto potrzebuje nowego rozdziału w życiu. Zapraszamy do słuchania!

Źródło: Universal Music Polska