Gigantyczne korki w Świnoujściu, część miasta jest sparaliżowana! Panuje totalny chaos!

Gigantyczne korki w Świnoujściu, część miasta jest sparaliżowana! Panuje totalny chaos!
Przygotowani na spore utrudnienia w ruchu muszą być kierowcy w kilku rejonach miasta. Jak informują nas mieszkańcy wiele ulic jest aktualnie kompletnie zakorkowana. Utrudnienia w ruchu zaczęły się po godzinie 10:00 i trwają do tej pory. Mieszkańcy nie mogą dojechać do pracy do Niemiec, nie mogą także na czas odebrać dzieci z przedszkoli. Trwa totalny chaos! Kierowcy, żeby ominąć korek łamią przepisy i jeżdżą pod prąd, lub po chodnikach.

Z informacji przekazanych przez kierowców wynika, że korek zaczyna się już przy ulicy Wojska Polskiego na wysokości Urzędu Miasta i dalej ciągnie się aż do salonu Mercedesa w Ahlbecku. Zakorkowana jednak jest nie tylko ulica Wojska Polskiego, zakorkowane są także wszystkie drogi dojazdowe do ulicy Wojskowa Polskiego. Sznur samochodów stoi także m.in na ulicach 11 Listopada, Bałtyckiej, Siemiradzkiego, Moniuszki, Gałczyńskiego czy Norwida. Właściwie całe osiedle Posejdon stoi.

Na miejscu jest policja i straż miejska. Jednak jak twierdzą mieszkańcy policja pojawiła się na miejscu dopiero po godzinie 12:00.

– Bezradnie krążą niczym orły nad ofiarą. Brak osób kierujących ruchem. Dawno nie było takiego chaosu – opisuje Czytelnik.

Przypomnijmy, że z powodu remontu ulicy Grunwaldzkiej nie dostaniemy się do Niemiec alternatywną drogą przez Garz.

Mieszkańcy nie kryją oburzenia takim obrotem spraw.

– Tak się zastanawiam, czy władze naszego miasta nie myślą. Przecież kto normalny zamyka jedną z granic na czas budowy drogi gdy u sąsiada przy drugiej odbywa się również budowa. Można wykonywać pracę z zamknięciem połowy drogi by unikać takich problemów – opisuje mieszkaniec.
Gigantyczne korki w Świnoujściu, część miasta jest sparaliżowana! Panuje totalny chaos! [1]

W takiej sytuacji w oczy szczególnie rzuca się brak poboczy czy też dróg dojazdowych.Gigantyczne korki w Świnoujściu, część miasta jest sparaliżowana! Panuje totalny chaos! [2]
Gigantyczne korki w Świnoujściu, część miasta jest sparaliżowana! Panuje totalny chaos! [3]
Gigantyczne korki w Świnoujściu, część miasta jest sparaliżowana! Panuje totalny chaos! [4]
Gigantyczne korki w Świnoujściu, część miasta jest sparaliżowana! Panuje totalny chaos! [5]

źródło: www.iswinoujscie.pl