god.wifi: MISTRZYNI POLSKI W BMX ZAPOWIADA DEBIUTANCKI ALBUM

Źródło: Universal Music Polska
02/09/24

god.wifi: MISTRZYNI POLSKI W BMX ZAPOWIADA DEBIUTANCKI ALBUM

god.wifi to artystka wszechstronna – od wizualnej ekspresji po pasję jazdy na BMX. W 2023 roku osiągnęła status Mistrzyni Polski w tej dyscyplinie, demonstrując swoje umiejętności i determinację na arenie krajowej. Jej debiutancki singiel „everyday” jest zapowiedzią albumu, którego premiera planowana jest na trzeci kwartał 2024 roku.

Głównym motywem przewodnim płyty jest internet i technologia, co odzwierciedla jej głębokie zanurzenie się w cyfrową kulturę i współczesne trendy. W ramach projektu muzycznego, god.wifi nawiązała współpracę z globalną marką Converse, co stanowi jedno z wielu interesujących partnerstw na horyzoncie. Artystka podkreśla, że jakość wizualna jest kluczowa w promocji jej twórczości, dlatego w materiałach promocyjnych skupia się na wysokiej jakości grafikach, zdjęciach i wideo, które idealnie współgrają z jej estetyką.

„Everyday” to debiutancki singiel, który opowiada o codziennych emocjach god.wifi jako młodej osoby zanurzonej w świecie technologii i internetu. Utwór stanowi wprowadzenie do uniwersum artystki, łącząc w sobie elementy hyperpopu, drum & bassu i indie popu.god.wifi zapowiada, że jej debiutancki album będzie nie tylko muzycznym doświadczeniem, ale także wizualną podróżą przez świat internetu i nowoczesnej kultury.

blank