Grupa Morska. Możesz mieć wpływ na kursowanie autobusów. Weź udział (online) w posiedzeniu Komisji!

Grupa Morska. Możesz mieć wpływ na kursowanie autobusów. Weź udział (online) w posiedzeniu Komisji!
„24 lipca wpłynął do Komisji Gospodarki i Budżetu Rady Miasta wniosek naszej radnej, Sylwii Marszałek w przedmiocie zorganizowania posiedzenia dotyczącego kursowania autobusów komunikacji miejskiej po otwarciu tunelu. Przewodniczący Komisji i jednocześnie nasz radny, Sławomir Nowicki po ustaleniu terminu z Prezydentem i prezesem Komunikacji Autobusowej Sp. z o. o., zdecydował tego samego dnia o zwołaniu posiedzenia na dzień 23 sierpnia tego roku.

Stała przeprawa działa już prawie od miesiąca. Mówiąc kolokwialnie, przemeblowało to niemal całkowicie funkcjonowanie naszego miasta i już pojawiają się pierwsze obserwacje oraz uwagi mieszkańców, związane z funkcjonowaniem komunikacji miejskiej. Skala zainteresowania i ilość propozycji pokazuje jak istotny jest to temat dla większości mieszkańców Świnoujścia.

Cieszymy się z inicjatywy, ponieważ dobrze wiemy, że miasto to żywy organizm i nie zawsze „odgórne” decyzje są najwłaściwsze. Zachęcamy Państwa do przekazywania swoich spostrzeżeń w tym temacie, aby można było je wykorzystać w dyskusji. Pragniemy dodać, że możliwy jest zdalny udział w posiedzeniu Komisji (na podstawie otrzymanego linku) i zadawanie pytań. Możliwe będzie również nadesłanie pytań drogą mailową (adres poczty elektronicznej podamy niebawem). Podczas posiedzenia obecny będzie także Prezydent Żmurkiewicz i Prezes Komunikacji Autobusowej Sp. z o. o.” – czytamy na Facebook Grupy Morskiej.

źródło: www.iswinoujscie.plŹródło: iswinoujscie.pl