Guzior kontynuuje drogę po laury! Kolejny singiel z płyty „G” już dostępny

Źródło: Sony Music Entertainment Poland

Wiosna nieśmiało puka do naszych drzwi, ale Guzior jak zwykle idzie pod prąd i nowym singlem „8MILA” kontynuuje własną drogę po laury prowadzącą przez ociekające szarością bloki. Utwór, który właśnie trafił do wszystkich serwisów streamingowych, promuje nadchodzący album rapera „G”, który ukaże się już 24 maja. Klimatyczny teledysk autorstwa HDSCVM będzie można obejrzeć na kanale EVILTWINcorp. na YouTube.
Guzior to jeden z nielicznych raperów wśród szeroko rozumianego mainstreamu, których cechuje przywiązywanie dużej wagi do liryki, gier słownych i wszystkiego, co można określić mianem słownej szermierki. Od początku kariery budził tym nie tylko podziw słuchaczy, ale także uznanie krytyków. Najnowszy singiel rapera „8MILA” doskonale wpasowuje się w ten obraz Wrocławianina ukształtowany przez ostatnie lata. Celne, pełne metafor i nawiązań wersy Guziora doskonale uzupełnia uginający się od ciężaru perkusji bit autorstwa ADZ i Leśnego.
Już 24 maja do sieci i na sklepowe półki trafi „G” – czwarty solowy album Guziora, który ukaże się nakładem EVILTWINcorp. we współpracy z Sony Music Entertainment Poland. Do tej pory poznaliśmy dwa promujące go single: wspomnianą „8MILĘ” i „HILL BOMB” z gościnnym udziałem Kubana. Do premiery zostało jeszcze ponad 1,5 miesiąca, więc można być prawie pewnym, że to nie koniec muzycznych niespodzianek ze strony Guziora.
blank