Guzior przerywa ciszę singlem z Kubanem i zapowiada nowy album!

Źródło: Sony Music Entertainment Poland

1196 dni. Dokładnie tyle minęło od premiery ostatniego albumu Guziora. Trzeba przyznać, że pochodzący z Wrocławia artysta mocno przetestował cierpliwość swoich fanów, ale wygląda na to, że warto było czekać. Właśnie ukazał się pierwszy singiel promujący nowe wydawnictwo Guziora. Stworzony z gościnnym udziałem Kubana kawałek „HILL BOMB” zapowiada album „G”, który ukaże się 24 maja tego roku. Już teraz można zamawiać go w limitowanym preorderze.
GUZIOR_COVER_STICKER_PROSTY_3000px.jpg
Guzior to jeden z najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się polskich raperów – mowa oczywiście o liczbie sprzedanych egzemplarzy albumów. Jego ostatnie wydawnictwo, wydana pod koniec 2020 roku „Pleśń”, pokryło się diamentem, a promujące go single zyskały kilkudziesięciomilionowe wyświetlenia. Teraz raper odsłonił pierwsze karty w związku z kolejnym, czwartym już albumem, o krótkim ale wszystko mówiącym tytule „G”. W pierwszym promującym go singlu „HILL BOMB” udzielił się dawno niesłyszany Kuban, a za kompozycję utworu odpowiada Favst. Piosence towarzyszy teledysk wyreżyserowany przez Alexandra Paka, który można obejrzeć na kanale Guziora na YouTube.
Premiera pierwszego singla to także okazja do rozpoczęcia preorderu fizycznej wersji albumu. Już teraz można zamawiać go na https://eviltwin.pl w limitowanym nakładzie z dodatkami. Premiera albumu Guziora „G” już 24 maja 2024 roku!
blank