Gwiazdy śpiewają piosenki Céline Dion

LINK: www.youtube.com/watch?v=IMN8-ulp84g&feature=youtu.be

Edyta Krzemień, jedna z ulubionych wokalistek Zbigniewa Preisnera wprost przyznaje: „To moja historia poznawania muzyki”. Inna polska wokalistka Kasia Dereń zachwyca się piękną barwą i skalą głosowych możliwości Céline Dion. Obie przedstawiają swoje interpretacje jednego z największych hitów kanadyjskiej piosenkarki. 

Okazuje się, że do fascynacji artystką przyznają się także mężczyźni. A nawet śpiewają bądź też recytują „My Heart Will Go On”. Zobaczcie, jak robią to Mateusz Banasiuk, Nick Sinckler, Jerzy Grzechnik i Artur Chamski. Sprawdźcie, dla którego z nich Céline Dion to: „Całe dzieciństwo, teraźniejszość i pewnie przyszłość”.

„Jedyna, wyjątkowa, olśniewająca, zawsze piękna i zawsze dobrze przygotowana” – tak o artystce mówi Kamil Baleja, dziennikarz i prezenter radiowy Radia Złote Przeboje.

Céline Dion w przyszłym roku przyjedzie do Polski z dwoma koncertami. Zobaczyć ją będzie można 23 maja w Atlas Arenie w Łodzi oraz 25 maja w TAURON Arenie Kraków. Do sprzedaży w środę trafi nowa pula biletów na miejsca w bocznych sektorach. Wejściówki będzie można kupić tylko poprzez stronę www.prestigemjm.com.

Przesyłam ciekawy materiał wideo, z krótkim tekstem. Bardzo proszę publikację w Państwa mediach.

LINK: www.youtube.com/watch?v=IMN8-ulp84g&feature=youtu.be

Let’s block ads! (Why?)

Źródło: Centrum Prasowe PAP