Halsey prezentuje nowy singiel „The End”

Źródło: Sony Music Entertainment Poland

Nominowana do nagrody Grammy, bawiąca się gatunkami artystka, Halsey, powraca z nowym singlem! Utwór został napisany przez Halsey i wyprodukowany przez nią, Michaela Uzowuru oraz Alexa G.
Halsey podzieliła się krótką wiadomością z fanami na Instagramie:

„krótko mówiąc, mam Szczęście, że żyję.
mówiąc długo, napisałam album.
zaczyna się od «The End». już dostępny.”
W związku z wydaniem piosenki, Halsey przekazała darowiznę na rzecz Leukemia & Lymphoma Society (https://www.lls.org/) oraz Lupus Research Alliance (https://www.lupusresearch.org/).
Nominowana do nagrody Grammy Halsey ma na koncie ponad 50 miliardów streamów i 4 albumy z odznaczeniami RIAA. Należy do grupy nielicznych artystów, którzy mogą pochwalić się czterema różnymi piosenkami z ponad miliardem odtworzeń na Spotify. 
W 2021 roku Halsey zaprezentowała światu about-face – wielowymiarową linię kosmetyków stworzoną dla każdego. Halsey zbudowała markę opierając się na wierze, że wszyscy ludzie są niedoskonale pięknymi istotami. Po sukcesie about-face zaprezentowała af94. Zarówno about-face jak i af94 stały się najszybciej zyskującymi na popularności nowymi markami kosmetycznymi u swoich sprzedawców detalicznych.
Jej pierwsza książka „I Would Leave Me If I Could: A Collection of Poetry” zadebiutowała na liście bestsellerów New York Timesa w listopadzie 2020 roku. Halsey znalazła się na liście 100 najbardziej wpływowych osób według „TIME”, a także otrzymała nagrodę Hal David Starlight Award przyznawaną przez Songwriters Hall of Fame. Artystka nieustannie zabiera głos w ważnych sprawach, takich jak pozbawiona perspektyw młodzież, prawa kobiet, zdrowie psychiczne oraz społeczność LGBTQ.
blank