Harcerski Sztab 31 Finału WOŚP już gra!

Harcerski Sztab 31 Finału WOŚP już gra!
Tym razem hasłem przewodnim finału, który odbędzie się w niedzielę 29 stycznia 2023 r. jest: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!

Harcerski Sztab w Świnoujściu już połowy października intensywnie działa na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Za nami spotkania organizacyjne, w trakcie których wybraliśmy nowego szefa – został nim phm. Tomasz Michalak oraz wstępnie przymierzyliśmy się do programu. Zapadła również decyzja o powrocie sztabu do Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Piłsudskiego 15 i ulokowaniu głównych miejsc programowych w sali teatralnej i sali sportowej MDK przy ul. Matejki oraz na pl. Mickiewicza.

Rozpoczęła się także rejestracja wolontariuszy. Można się zarejestrować on-line poprzez link: www.wosp.org.pl/final/dla-wolontariuszy albo też zarejestrować się w sztabie czyli w bibliotece. Pierwsze siedemdziesiąt ankiet już zostało rozdysponowanych

Można to będzie zrobić w dni: 21, 23 i 24 listopada (odpowiednio: poniedziałek, środa i czwartek) w godzinach 17:00-19:00. Osoby niepełnoletnie muszą przyjść z pełnoletnim opiekunem, wszyscy zaś powinni zabrać ze sobą dokument tożsamości.

Zapraszamy – Siema!
Sztab