Hauser debiutuje singlem „Livin’ la Vida Loca”

06/17/22

Hauser debiutuje singlem „Livin’ la Vida Loca”

HAUSER dzieli się swą pierwszą odsłoną przyszłego solowego projektu, urzekającą wersją  klasycznego latynoskiego przeboju Ricky Martina „Livin’ la Vida Loca”.

Od pierwszego uderzenia zestawu perkusyjnego w żywym rytmie tanecznym i  ciepłym brzmieniem sekcji dętej zespołu tanecznego HAUSER zajmuje centralne miejsce na wiolonczeli ze swoim rewelacyjnym charakterystycznym dźwiękiem. Słuchacze zostają porwani w wir romansu i przygody, znak rozpoznawczy HAUSERA, który uczynił go międzynarodową gwiazdą. Artysta z łatwością przemierza od gatunku do gatunku, jednocząc fanów w każdym wieku i z różnych środowisk.

„Wiolonczela ma uniwersalny język, który każdy może zrozumieć” – powiedział HAUSER. '”Livin’ la Vida Loca’ to piosenka, która wywarła trwały wpływ na historię muzyki rozrywkowej, to przebój globalnie jednoczący wiele pokoleń. Chcę, aby słuchacze usłyszeli moje nowe wykonanie i świętowali życie, w którym wszyscy tańczą i śpiewają swobodnie, słuchając głos własnego serca. Gdy słyszą moją muzykę. Świętujmy razem życie”.

W tym roku HAUSER ponownie podpisał kontrakt z Sony Music Masterworks, przenosząc swoją solową karierę na nowe wyżyny. Wraz z pojawieniem się nowego, wielogatunkowego albumu na horyzoncie, HAUSER nadal wykorzystuje swoją  charyzmę i muzyczne stylizacje, aby stworzyć niezrównane kreacje dla fanów na całym świecie. Świeżo po swojej pożegnalnej trasie koncertowej dla 2CELLOS, HAUSER rozpoczyna sezon letni od globalnej ekstrawagancji imprez tanecznych z „Livin’ la Vida Loca” i przygotowuje publiczność dla nowych doznań. Dzięki „Livin’ la Vida Loca”, niedawno wprowadzonemu do National Recording Registry ze względu na jego duży wpływ na kulturę, HAUSER świętuje jeden z najbardziej znanych światowych hitów ostatnich 25 lat.

Źródło: Sony Music Poland