„HEJ, TY” nagrodzone ponownie

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [21.09.2020, 16:43:42] • Polska

„HEJ, TY” nagrodzone ponownie

fot. Organizator

Aleksandra Czubińska (tegoroczna maturzystka ZSnr1 w Goleniowie) oraz Nikola Palej (studentka Akademii Sztuki w Szczecinie) zdobyły wyróżnienia aktorskie na ogólnopolskim festiwalu Teatralnym w Stalowej Woli (podkarpackie).

Wczoraj (20 września) zakończyła się gala wręczenia nagród i wyróżnień na V Ogólnopolskich Spotkaniach Międzypokoleniowych „Relacje” w Stalowej Woli.

Aleksandra Czubińska otrzymała wyróżnienie za „gęstą i energetyczną rolę” w naszym spektaklu, a Nikola Palej została nagrodzona za „wirtuozerię ruchu, ciała i głosu”.

„HEJ, TY” nagrodzone ponownie

fot. Organizator

Przypomnijmy, że obie nagrodzone młode mieszkanki naszego regionu występują w spektaklu „Hej, Ty” w reżyserii Marka Kościółka oraz Anny Giniewskiej, które to jest wizytówką nie tylko Maszewa, ale i całego województwa zachodniopomorskiego. To bowiem już kolejne ogólnopolskie wyróżnienie dla tego spektaklu.

W jury w Stalowej Woli zasiadali: Modest Ruciński, aktor, filmowy i teatralny; Joanna Holcgreber, aktorka Teatru Gardzienice; Katarzyna Maternowska, aktorka oraz znany polski krytyk teatralny Łukasz Drewniak.

Marek Kościółek

Let’s block ads! (Why?)

Źródło: iswinoujscie.pl