Honorata Skarbek i „Wonder Woman”

Zwieńczeniem 1 sezonu podcastu WONDER WOMAN jest singiel artystki o tym samym tytule.

Honorata Skarbek wystartowała na początku roku 2024 ze swoim podcastem o tytule WONDER WOMAN, który ogłaszała m.in. tymi słowami: „Słowo KOBIETA wyraża dla mnie więcej niż tysiąc słów. Od zawsze otaczałam się silnymi, niezależnymi, wartościowymi kobietami i to właśnie one zbudowały mój świat.
W moim świecie kobiety od zawsze były decyzyjne, odważne, nikt ich nie uciszał i nikt nie odbierał im głosu, były szanowane, podziwiane i dobrze znały swoją wartość. Taka kobieta mnie wychowała i takimi kobietami otaczam się na co dzień. Życie żadnej z nich nie było usłane różami, a jeśli takowe się pojawiały, to te z kolcami, które potrafiły pozbierać i pomimo poranionych dłoni, ułożyć w najpiękniejszy bukiet.
Tak wiele w nas sprzeczności, które tworzą kompletną całość nie do zdarcia. Potrafimy przeżywać milion emocji, zachowując przy tym kamienną twarz. Potrafimy wskoczyć w ogień i przepłynąć niejedną wodę w pogoni za tym, na czym nam zależy. Potrafimy się rozstawać, kiedy kochamy na zabój, a chwilę po załamaniu potrafimy wstać mądrzejsze, silniejsze i gotowe stawiać czoła nowym wyzwaniom. Potrafimy być delikatne, subtelne i kruche, ale kiedy wymaga tego sytuacja twarde, stanowcze i zdecydowane. Potrafimy robić kilka rzeczy na raz, dzielić swoją uwagę, same zapewnić sobie godny byt, gubić się i odnajdywać, wiele razy zaczynać od nowa. Dla mnie KOBIETA to FENOMEN. Wonder Woman.”

W pierwszym sezonie podcastu Wonder Woman można było usłyszeć i zobaczyć kobiety bliskie sercu Honoraty, takie które kształtowały ją w przeszłości i takie które kształtują ją do dzisiaj, m.in. jej mama, najbliższe przyjaciółki czy psycholożki specjalizujące się w pracy z kobietami.

Zwieńczeniem 1 sezonu podcastu WONDER WOMAN jest singiel artystki o tym samym tytule. Piosenka opowiada o kobiecej naturze, odradzaniu się na nowo, woli walki z przeciwnościami losu oraz idei, która głosi, że co nas nie zabije, to nas wzmocni. Premiera singla WONDER WOMAN przypada na 8 marca w Dzień Kobiet. W teledysku, wyreżyserowanym przez Honoratę Skarbek we współpracy z Olgą Czyżykiewicz możemy zobaczyć zestawienie kobiecej natury w formie dwóch żywiołów. Ogień symbolizuje siłę, pewność siebie i odwagę, a woda delikatność, wrażliwość i subtelność, a to wszystko przeplecione kobiecą, progresywną linia życia ukazująca symbolicznie niemowlę z mamą, dziewczynkę, nastolatkę, kobietę dojrzała i staruszkę.

Niech piosenka Wonder Woman stanie się naszym kobiecym hymnem i dodaje siły, nadziei i motywacji w momentach kiedy najbardziej tego potrzebujemy.