Hook N Sling, Galantis i KarenHarding śpiewają o lepszych czasach w „The Best”

04/30/21

Hook N Sling, Galantis i KarenHarding śpiewają o lepszych czasach w „The Best”

Włącz ten utwór głośno i zapomnij chociaż na chwilę o wszelkich troskach!

Po ponad roku życia w pandemii potrzebujemy bardziej niż kiedykolwiek utworów, które będą podnosiły nas na duchu i wprawią – wbrew wszystkim okolicznościom – w taneczny nastrój. Idealnym kawałkiem na poprawę nastroju oraz na natychmiastowe przywołanie wspomnień z najlepszych imprez jest nowa propozycja od Hook N Sling, Galantis oraz KarenHarding – „The Best”.

Światowej sławy DJ i producent Anthony Maniscalco, znany jako Hook N Sling, od ponad dekady występuje na najbardziej prestiżowych scenach na całym świecie. Na koncie ma m.in. rezydencję w Las Vegas, wiele platynowych i złotych singli oraz oficjalne remiksy hitów takich gwiazd jak Calvin Harris, Halsey, Kygo, Miguel, John Legend, The Chainsmokers, Demi Lovato, Lana Del Rey, Sia, Empire Of The Sun, Bazzi i Camilla Cabello.  

Jego hit „Love On Me”, nagrany wspólnie z Galantis, zgromadził ponad 350 mln streamów, dotarł na szczyt listy Shazama oraz Top 15 UK Official Chart. Hook N Sling ma na koncie również takie przeboje jak „Take You Higher”, „Reason” ft. Nervo, „Open Your Eyes” ft. Sam Feldt, „If You’re Hearing This” ft. Parson James & Betty Who czy „Never Felt A Love Like This”, ponownie z Galantis.

KarenHarding, o której NOISEY napisało: „ta dziewczyna ma misję, by zostać Whitney Houston muzyki house”, ma nie tylko świetny wokal, ale i niesamowite zdolności songwriterskie. Pisała hity dla takich artystów jak Blonde, Tujamo, Wilkinson, Giorgo Moroder, Kream, Le Youth, Paul Woolford czy Purple Disco Machine. Jej dorobek to ponad 400 mln streamów.

Hook N Sling tak opowiada o „The Best”: – Nagrywanie tego kawałka zajęło nam sporo czasu, ale jestem dumny z efektu końcowego! Praca z Galantis zawsze jest wielką radością, śmiało można powiedzieć, że mamy chemię. Zawsze udaje się nam wypracować coś wyjątkowego i tak samo jest w przypadku „The Best”. Z Karen też świetnie się pracuje – to olbrzymi talent. Bardzo się cieszę, że wreszcie możemy pokazać utwór szerszej publiczności. Mam nadzieję, że przyniesie Wam wiele radości.
Źródło: Universal Music Polska