Hulajnogą w 70 letnią kobietę

Hulajnogą w 70 letnią kobietę
W sobotę przy ulicy Wojska Polskiego doszło do potrącenia kobiety w wieku około 70 lat przez hulajnogę. Kobieta doznała powierzchownych urazów kończyny dolnej oraz głowy i została przewieziona do szpitala w Świnoujściu.

W sobotę, przed godziną 13:00, przy ulicy Wojska Polskiego w Świnoujściu doszło do zdarzenia z udziałem kobiety w wieku około 70 lat, która została potrącona przez hulajnogę.

Z informacji uzyskanych od Agaty Sadurskiej, asystentki dyrektora Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego, wynika, że kobieta doznała powierzchownego urazu kończyny dolnej oraz głowy. Po udzieleniu pomocy medycznej na miejscu zdarzenia, kobieta została przewieziona do szpitala w Świnoujściu, gdzie otrzymała dalszą opiekę medyczną.

Przypominamy, że bezpieczeństwo jest naszą wspólną sprawą, dlatego apelujemy o zachowanie ostrożności i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Zwracamy się także do użytkowników hulajnóg i innych pojazdów elektrycznych o korzystanie z nich w sposób odpowiedzialny i zgodny z zasadami bezpieczeństwa. Pamiętajmy, że każdy z nas jest odpowiedzialny za swoje zachowanie i może przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu.

Czekamy na informacje z policji.
źródło: www.iswinoujscie.pl