Idą zmiany na ul. Bałtyckiej

Idą zmiany na ul. Bałtyckiej
Miasto przystąpiło do porządkowania terenu przy ul. Bałtyckiej, na którym docelowo planowany jest nowoczesny parking buforowy dla Dzielnicy Nadmorskiej.

Obecnie plac manewrowy przy ul. Bałtyckiej dzierżawiony jest przez cztery szkoły nauki jazdy. Odbywają się tam szkolenia dla przyszłych kierowców. W związku z planami miasta związanymi z budową nowoczesnego parkingu buforowego dla Dzielnicy Nadmorskiej, Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” powiadomił przedstawicieli szkół nauki jazdy o konieczności wypowiedzenia umów na dzierżawę tego terenu.

W poniedziałek, 29 marca odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli przedstawiciele szkół nauki jazdy, Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” Anna Kryszan oraz pracownicy Urzędu Miasta. Mając na uwadze obecnych i przyszłych kursantów nauki jazdy z terenu Świnoujścia, Urząd Miasta zaproponował szkołom nauki jazdy wydzierżawienie stosownej wielkości terenu na Mulniku w budowanym przez Miasto Centrum Usług „Mulnik”. Ostateczne decyzje w tej sprawie zapadną na kolejnych spotkaniach.

źródło: www.swinoujscie.pl
Źródło: iswinoujscie.pl