Irena Kamińska-Radomska: Mam parę nowych wyzwań zawodowych, ale na razie wszystko trzymane jest w tajemnicy. Na pewno będzie ciekawie

To „Projekt Lady” dał Irenie Kamińskiej-Radomskiej rozpoznawalność. Na co dzień udziela wykładów i warsztatów w Protocol School of Poland. Teraz w jej życiu zawodowym szykują się kolejne nowe projekty. Jeden z nich na razie pozostaje tajemnicą, a drugi związany jest z realizacją filmów na temat savoir-vivre’u biznesowego.

Irena Kamińska-Radomska może się pochwalić szeroką wiedzą z zakresu międzynarodowego protokołu i etykiety biznesu oraz wystąpień publicznych. Niedawno mentorka „Projektu Lady” zdecydowała o zakończeniu współpracy z TVN. Jak jednak podkreśla – nie lubi stać w miejscu, dlatego w planach ma już nowe przedsięwzięcia medialne.

– U mnie wyzwania są cały czas, bo jestem odważna, to jest chyba moja główna cecha, czyli muszę lubić różne wyzwania. I oczywiście jest ich parę, więc będzie ciekawie natomiast na razie jest to tajemnica i ciężko będzie wyciągnąć ode mnie jakiekolwiek informacje – mówi agencji Newseria Lifestyle Irena Kamińska-Radomska.

Mentorka nie chce na razie zdradzić, czy będzie to program lifestyle’owy, reality show czy też zupełnie inny format. Nie ukrywa jednak, że bardzo cieszy się na jego realizację i wierzy, że pomysł przypadnie do gustu odbiorcom. Zapowiada też, że swoją fachową wiedzą będzie się dzielić z internautami.

– Teraz będę nagrywała filmy na temat savoir-vivre’u biznesowego. Te filmy będą bardzo profesjonalnie wykonane, więc myślę, że to będzie ciekawe dla odbiorcy. To będzie na platformie „Zostań z nami” – dodaje.

Irena Kamińska-Radomska przekonuje, że ma w zanadrzu wiele zawodowych pomysłów, które można realizować w różnoraki sposób. Nie chce jednak niczego zapeszać, dlatego dopóki nie ma konkretnych decyzji, nie opowiada o nich.

Newseria.pl