Iwaneczko: To nie jest kolejna piosenka o miłości

Źródło: Warner Music Poland
03/14/24

Iwaneczko: To nie jest kolejna piosenka o miłości

Na chwilę przed premierą drugiego solowego albumu Iwaneczko, który ukaże się już tej wiosny, wokalista prezentuje singiel „Trudno mi gdy znikasz” i nie jest to kolejna piosenka o miłości.

Trudno powiedzieć coś wyjątkowego, kiedy sam tytuł zdradza tak wiele. Kto nie zna tego uczucia, kiedy wsiadamy do samochodu, zostawiając za sobą wszystko i wszystkich? Czasami tylko na chwilę. Wówczas jest nieco łatwiej. Niekiedy jednak musimy zaakceptować, że coś co jest nam bardzo drogie znika na zawsze. To nie jest jednak kolejna piosenka o miłości, a o dylematach, rozterkach i uczuciach, które temu towarzyszą
– – mówi Iwaneczko.


Do tej pory Iwaneczko zaprezentował już trzy single zapowiadające jego drugi solowy album, które spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem słuchaczy. Utwory „Nowy” , „Miłość” oraz „Dwadzieścia” zyskały już swoich sympatyków, którzy już tej jesieni będą mogli usłyszeć je na żywo podczas trasy promującej album.

Krzysztof Iwaneczko to wokalista i kompozytor. Na koncie ma debiutancki album „Jestem” oraz wspólny projekt – wydawnictwo ORIGAMI z Krzysztofem Herdzinem. Sideman największych projektów halowych w Polsce. Tylko w serwisie YouTube jego autorskie utwory i covery odsłuchano już ponad 50 milionów razy! Na co dzień wykładowca wokalistyki jazzowej w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy.