Jacob Collier z nowym singlem „WELLLL”

07/17/23

Jacob Collier z nowym singlem „WELLLL”

Pięciokrotny laureat Grammy prezentuje rockowy singiel „WELLLL” napisany z Remi Wolf.

Brytyjski multi-instumentalista i wokalista Jacob Collier nieustannie dba o rozwój muzyczny, co świetnie słychać w najnowszym singlu „WELLLL”. Utwór napędzany gitarami jest odą do intuicji. Współautorką jest Remi Wolf, która zaśpiewała także w chórkach.

O najnowszym singlu Jacob opowiada: – Cóż, co mogę powiedzieć? Piosenka jest oczyszczającym kolażem – zbiorem różnych materiałów muzycznych, których dotychczas nie eksplorowałem. Użyłem samodzielnie zaprojektowanej 5-strunowej gitary elektrycznej wykonanej przez firmę Strandberg. Odnoszę się do wielu rockowych kawałków, które uwielbiałem jako dziecko. „WELLLL” to opowieść o dziecięcej radości, beztrosce i słuchaniu własnego serca. Nie mogę się doczekać, kiedy WY go usłyszycie.

Jacob Collier niedawno wystąpił w Polsce na Open’er Festivalu, zbierając świetne recenzje. „WELLLL” to jego pierwszy singiel od czasu wydanej w 2022 roku ballady „Never Gonna Be Alone” z Johnem Mayerem i Lizzy McAlpine. Piosence towarzyszy ogłoszenie o nawiązaniu przez Colliera współpracy z marką Crocs.
Źródło: Universal Music Polska