Jak kończyć sezon, to tylko z przytupem, czyli Runmageddon Lesko

Nowa lokalizacja i dwie rzadkie formuły, to spowoduje, że ostatni w sezonie 2020 Runmageddon będzie ważnym wydarzeniem. W dniach 24-25 października br. po raz pierwszy na Podkarpaciu odbędzie się najpopularniejszy w Polsce ekstremalny bieg z przeszkodami. Podczas tej edycji, w Lesku będzie można zmierzyć się najdłuższymi formułami Runmageddonu – „Hardcorem by Under Armour” (21 km, 70 przeszkód) oraz „Ultra” (42 km, 140 przeszkód).

Runmageddon Lesko można nazwać prawdziwą niespodzianką dla wszystkich, którzy marzyli o Runmageddonie w górach, będących tzw. Bramą do Bieszczad. Wiele osób mówiło, że te piękne tereny są idealnym miejscem dla ekstremalnych tras i w końcu-udało się. Organizatorzy zapowiedzieli nową lokalizację i przedstawili trzy formuły, w których będzie można wystartować. Mieszkańcy Podkarpacia i okolic będą mogli spróbować swoich sił w najchętniej wybieranej formule „Rekrut”. 6 kilometrów i 30 przeszkód to wyzwanie idealne dla każdej umiarkowanie wysportowanej osoby, która chce poczuć smak niecodziennej przygody.

Ostatnia w tym roku edycja zaskoczy także dwiema najtrudniejszymi formułami, na które czekają Runmageddończycy z całej Polski. To właśnie tutaj, w Lesku będzie można pokonać dwa najdłuższe dystanse o długości 21 lub 42 kilometrów. Pierwszy z nich to formuła „Hardcore”, której tytularnym sponsorem jest marka Under Armour. Osoby, które zdecydują się pokonać dystans 21 km najeżony 70 przeszkodami, otrzymają w pakiecie startowym koszulkę tej kultowej, amerykańskiej marki odzieży i obuwia sportowego. Drugi, 42-kilometrowy „Ultra” będzie zaproszeniem dla najbardziej wytrzymałych i mocnych zawodników, którzy pokonując najdłuższy dystans Runmageddonu, przetestują swoje siły na 140 przeszkodach.

Trasy Runmageddonu poprowadzone zostaną na zboczach gór Sanocko-Turczańskich. Przetną tereny stoków narciarskich oraz kilkukrotnie zaprowadzą uczestników do wód rzeki San. Startujący muszą być przygotowani na liczne zbiegi, podbiegi, naturalne przeszkody, które napotkają na górskich szlakach i stokach oraz konstrukcje Runmageddonu. Mogą być też pewni, że widoki i wspaniały klimat gór doda im sił i zrekompensuje ich wysiłek .

Do udziału w Runmageddonie Lesko można się zapisywać poprzez stronę www.runmageddon.pl

Let’s block ads! (Why?)

zródło: Infowire.pl