Jak nas widzą…

Jak nas widzą...
Na szczęście, obcokrajowiec, który przesłał nam email ze zdjęciami nie robi nam wstydu w zagranicznych portalach. Pewnie z myślą że służby szybko zareagują. Ale sytuacja na tyle go poruszyła, że napisał kilka słów na kontakt@iswinoujscie.pl.

Co tak wzburzyło przybysza zza granicy, który od czerwca ubiegłego roku zamieszkał w Świnoujściu? Temat ilustrują zdjęcia bezmyślnie zaparkowanych samochodów. W emailu czytamy, że obydwa pojazdy, stoją już tak, w całkowitym bezruchu, od kilku dni. Pojazdy blokują miejsca parkingowe na dojeździe do sklepu spożywczego, mieszczącego się przy skrzyżowaniu ulic Hołdu Pruskiego i Wyszyńskiego. „Proszę, zamieście tego posta albo zawiadomcie stosowne władze!"-napisał nasz korespondent. Mamy nadzieję, że publikacja sprowokuje właścicieli samochodów do usunięcia ich z tego miejsca bo jeśli nie… czytelnik prosi o powiadomienie właściwych władz.
Jak nas widzą... [1]

Mamy nadzieję, że ta publikacja będzie jednocześnie informacją dla tych, którzy powinni zająć się sprawą. Swoją drogą to wstyd, że przyjezdni spoza Polski muszą zwracać uwagę na takie sytuacje.Jak nas widzą... [2]
Jak nas widzą... [3]

źródło: www.iswinoujscie.pl Źródło: iswinoujscie.pl