Jax Jones łączy siły z Jasonem Derulo i Joelem Corrym

Źródło: Universal Music Polska
06/28/24

Jax Jones łączy siły z Jasonem Derulo i Joelem Corrym

„Tonight (D.I.Y.A)” to kandydat do miana hitu lata.

Nominowany do Grammy multiplatynowy DJ i producent Jax Jones połączył siły z cenionym brytyjskim artystą Joelem Corrym i światową gwiazdą Jasonem Derulo. Owocem współpracy tej trójki jest idealny na letnie miesiące singiel „Tonight (D.I.Y.A)”.

– Piosenka opowiada o elektryzujących letnich nocach. Naładowaliśmy go energią i dobrymi wibracjami. Zrób głośniej, poczuj rytm i niech to będzie kawałek, który zdefiniuje twoje lato – zachęca do odsłuchu Jax Jones.

Jason Derulo dodaje: – Nagrywanie „Tonight (D.I.Y.A)” było czystą magią. To piosenka o zabawie, wolności i życiu chwilą. Ma elektryzujący rytm, który każdą noc zamieni w święto.

– Jax i ja pracowaliśmy już razem przy bangerze „Out Out” z 2021 r. Wspaniale było to to powtórzyć. Z Jasonem także przecinałem się przez lata i cieszę się, że wreszcie mamy wspólny kawałek. Praca nad nim była świetną zabawą i mam nadzieję, że słuchacze będą imprezowali przy tym utworze przez całe lato – uzupełnia Joel Corry.

Z ponad 9 mld streamów, ośmioma singlami w Top 10 brytyjskiej listy przebojów i dziewięcioma platynowymi singlami na tym rynku Jax Jones nadal jest dominatorem na scenie muzycznej. Jego ostatnimi wydawnictwami były przebojowe „Never Be Lonely” z niemiecką sensacją popową Zoe Wees, a także hit TikToka „Won’t Forget You” z Iną Wroldsen.

Joel Corry ma na swoim koncie pięć singli w brytyjskim Top 10. Tyle samo jego piosenek pokryło się na wyspiarskim rynku platyną. W 2020 r. „Head & Heart” przez sześć tygodni utrzymywało się na pierwszym miejscu listy najlepiej sprzedających się singli w UK. Album Joela „Another Friday Night” był notowany w Top 5 UK Charts. W „Tonight (D.I.Y.A)” artystów wsparł Jason Derulo, który ma na koncie ponad 250 mln sprzedanych singli. 11 z nich uzyskało platynowy status.

Jax Jones ma dla fanów więcej dobrych informacji. 4 października w Belfaście ruszy jego trasa It’s The Pop Up Tour But Bigger. Artysta wystąpi m.in. w Londynie, Newcastle, Manchesterze, Glasgow, Leeds, i Liverpoolu, by zakończyć podróż 30 listopada w Bristolu.

blank