Joanna Agatowska zaprasza na kolejną rozmowę z dr Józefem Plucinskim

Joanna Agatowska zaprasza na kolejną rozmowę z dr Józefem Plucinskim
Żywa historia Świnoujścia w osobie dr Józefa Plucińskiego w każdym przypadku gwarantuje i jednocześnie zapowiada ciekawą rozmowę. I taka okazja, na którą zaprasza Joanna Agatowska, pojawi się w najbliższą środę (5 kwietnia) o godz. 17:30 w Galerii Miejskiego Domu Kultury ART. To kolejne z organizowanych przeze radną, spotkań, poruszających tematy bliskie i wspólne wszystkim mieszkańcom miasta. Tym razem z historykiem Józefem Plucińskim porozmawiają o historii świnoujskiego tunelu. To bardzo aktualny temat. Joanna Agatowska zaprasza, w środę 5 kwietnia o godzinie 17.30 do Galerii Art MDK, przy ulicy ul. Wojska Polskiego 1. Wstęp wolny.

Tytuł środowego spotkania to "Wspólna droga do tunelu". O historycznych faktach, wieloletnich starań o połączenie wysp Uznam i Wolin opowie świnoujski historyk dr. Józef Plucinski. Będzie kolejne już spotkanie w ramach Archipelagu Wysp organizowane prze radną Joannę Agatowska. I tak o spotkaniu mówi mówi:
„Zapraszam nie tylko na spotkanie, ale również na rozmowę o tym, czego mieszkańcy oczekują po otwarciu tunelu łączącego obie wyspy. I o tym jakie nowe wyzwania pojawią się przed naszym miastem. Czy otwarcie tunelu to otwarcie się też na zmiany? Jakie nowe aspiracje, możliwości, nowe marzenia, powinny wyznaczyć kierunki działań miasta na przyszłość. Na te i inne tematy chcemy porozmawiać z wami we wspólnym obywatelskim gronie. Wstęp wolny.”

Serdecznie zapraszam
Joanna Agatowska