Johnny Orlando w najbliższy piątek wystąpi w Polsce

Źródło: Universal Music Polska
02/21/24

Johnny Orlando w najbliższy piątek wystąpi w Polsce

Johnny Orlando w ramach „The Ride World Tour” odwiedzi Polskę. Artysta zagra w piątek, 23.02, w warszawskim klubie Hybrydy. Tego samego dnia ukaże się nowy album Johnny’ego – „The Ride”.

Urodzony w Toronto piosenkarz i autor tekstów Johnny Orlando to wschodząca gwiazda muzyki pop młodego pokolenia, który już teraz wywiera ogromny wpływ na światową scenę muzyczną. Orlando do tej pory zgromadził przeszło 3,3 miliarda streamów i ponad 28 milionów aktywnych fanów w mediach społecznościowych na całym świecie, a także został doceniony przez takie tytuły jak „Billboard”, „Variety”, „Paper”, „Teen Vogue” i wiele innych.

Po pierwszy znalazł się w centrum uwagi za pośrednictwem swojego kanału YouTube, gdzie zamieścił covery piosenek pop takich artystów jak Austin Mahone i Justin Bieber. Otrzymał także nominację do nagrody Juno w kategorii Przełomowy Artysta Roku na Juno Awards w 2019 roku.

Album „The Ride” to historia pierwszego poważnego związku Johnny’ego, opowiedziana w czterech oddzielnych częściach. Każda z nich dotyczy innego etapu relacji. Miłość, nienawiść, zdezorientowanie, nadzieja – czwartą część dopełnią premierowe utwory „Vegas” oraz „August”. Ten pierwszy to pierwsze optymistyczne spojrzenie na życie po zerwaniu, a „August” to zwieńczenie narracji, która rozpoczęła się pierwszym singlem zapowiadającym „The Ride” – adekwatnie zatytułowanym utworem „July”.

blank