Julia Michaels wydała wyczekiwany debiut

04/30/21

Julia Michaels wydała wyczekiwany debiut

Krążek „Not in Chronological Order” jest już dostępny w serwisach cyfrowych.

Cztery gwiazdki… Czysta magia kompozycji Michaels jest niedościgniona – NME

„Not in Chronological Order” jest muzycznie eleganckie i surowe w tekstach – NME

Gdy słuchasz debiutu Julii, nie będziesz zdziwiony, że masz do czynienia z płytą artystki, która napisała mnóstwo hitów dla innych wykonawców – Sunday Time Culture

„Not in Chronological Order”, lub po prostu NICO, jak pisze sama wokalistka, to 10 utworów, w których nominowana do Grammy Julia Michaels opisuje różne rozdziały swojego życia: – Czuję olbrzymie szczęście, a jednocześnie, że oddaję bardzo ważną część siebie, wypuszczając ten album. Na wielu piosenkach mówię o miłości z nowej perspektywy, znacznie zdrowszej i bardziej szczęśliwej niż w przeszłości. Cieszę się, że mogę podzielić się z fanami tym nowym obliczem – przyznaje artystka.

Nagrania powstały w 2020 roku przy wsparciu The Monsters & Strangers. Julia ponownie pracowała z JP Saxe, tym razem przy „All Your Exes” i „Little Did I Know”.

Julia Michaels zaprezentowała główny singiel z albumu, „All Your Exes”, w programie „The Late Show with Stephen Colbert”. Pojawiła się też w „The Today Show”, by porozmawiać z Carsonem Dalym. Zwieńczeniem premiery będzie występ w „The Ellen DeGeneres Show” z utworem „Little Did I Know” zaplanowany na 6 maja.

Julia Michaels – „Not In Chronological Order” – lista utworów:

1. All Your Exes

2. Love Is Weird

3. Pessimist

4. Little Did I Know

5. Orange Magic

6. Lie Like This

7. Wrapped Around

8. History

9. Undertone

10. That’s The Kind Of Woman
Źródło: Universal Music Polska