Julia Pośnik prezentuje efekt swojej pracy w studio w Los Angeles

Źródło: Universal Music Polska
02/23/24

Julia Pośnik prezentuje efekt swojej pracy w studio w Los Angeles

“Every Single Person I Know” przypomina, że prawdziwa siła tkwi w nas samych

Julia Pośnik wraz z producentem Dallasem Catonem i songwriterką Alexandrą Veltri, przenosi nas w podróż przez emocje, marzenia i wyzwania, przed którymi stajemy na drodze do poznania samych siebie. “Every Single Person I Know” to manifest wszystkich, którzy pragną wziąć życie we własne ręce, znaleźć swoje miejsce na świecie i odkryć własną tożsamość.

Wyróżniający się w tłumie popowych dźwięków singiel to prawdziwa świeżość na scenie muzycznej, łącząca energetyczne brzmienia z głębokim przesłaniem. 

Dallas Caton to producent muzyczny, autor piosenek i multiinstrumentalista z Los Angeles. Wyprodukował przełomowy singiel Em Beihold, „Numb Little Bug”, który zgromadził ponad 320 milionów odtworzeń na Spotify w USA i znalazł się na wielu listach przebojów. Produkował również utwory dla UPSAHL, Bazzi, Joshua Bassett czy Charlotte Lawrence.

Alexandra Veltri to autorka tekstów i wokalistka z Los Angeles. Alex współtworzyła utwory Em Beihold „12345”, „Egg in the Backseat”, „Porcelain” i „Goo” w jej najnowszym projekcie. Do innych niedawnych utworów Alex należą „Steal My Clothes” Kito feat. Bea Miller, „Buzzkill” Mothiki oraz „Good For Her” Mothiki. 

Teledysk to idealne uzupełnienie piosenki, składa się z serii prywatnych nagrań z podróży Julii do Los Angeles. Co ważne, teledysk daje nie tylko rzadką możliwość zobaczenia miasta oczami artystki, ale również pozwala zajrzeć do jej świata wspomnień i procesu twórczego. Julia dzieli się swoimi doświadczeniami, momentami refleksji i inspiracją, która napędzała jej twórczość podczas tej wyjątkowej podróży. 

Julia Pośnik to utalentowana 23-letnia piosenkarka i autorka tekstów z Warszawy, której wyjątkowy talent został dostrzeżony przez prestiżowy magazyn Rolling Stone i platformę Spotify, które w 2021 roku umieściły ją na liście dziesięciu najciekawszych odkryć muzycznych. Po wydaniu debiutanckiego albumu pt. “Egoistka” Julia stanęła na największych polskich scenach występując m.in. na Open’erze, Męskim Graniu czy Feście. Jej single pokryły się złotem i dominowały na liście Top Viral Hits Polska. 

blank