Już w sprzedażynowy album Judas Priest: Invincible Shield

Źródło: Sony Music Entertainment Poland

Judas Priest – Invincible Shield (Deluxe Edition)

Listen to Invincible Shield (Deluxe Edition) by Judas Priest.

Czytaj więcej

Nadszedł ten dzień! To dzisiaj Judas Priest wydaje swój wyczekiwany, nowy album studyjny. „Invincible Shield” ukazuje się nakładem Columbia Records.
„Invincible Shield” to potężna dawka wściekłego, elektryzującego metalu, stworzona przez jeden z najbardziej kultowych zespołów na świecie. Judas Priest ma na koncie ponad 15 milionów streamów, rzesze wiernych fanów na całym świecie i stałe miejsce w historii heavy metalu.
‘INVINCIBLE SHIELD‘
TRACKLISTA
1. Panic Attack
2. The Serpent and the King
3. Invincible Shield
4. Devil in Disguise
5. Gates of Hell
6. Crown of Horns
7. As God is my Witness
8. Trial by Fire
9. Escape From Reality
10. Sons of Thunder
11. Giants in the Sky
KUP INVINCIBLE SHIELD
Już 30 marca Judas Priest zagra w TAURON Arenie Kraków.
KUP BILET
W ciągu ostatnich 50 lat zespół sprzedał ponad 50 milionów albumów na całym świecie i był headlinerem na największych stadionach świata. Wraz z ewoluującą muzyką i występami na żywo pojawiła się także potężna, wyjątkowa tożsamość: wygląd, który zdefiniował grupę i wpłynął na przyszłe pokolenia zespołów metalowych na całym świecie. Z każdym rokiem legenda Judas Priest rośnie; W 2022 roku zostali wprowadzeni do Rock & Roll Hall of Fame i ukończyli wyprzedaną światową trasę koncertową, która była celebracją 50. rocznicy powstania zespołu. Wkraczając w rok 2024, Judas Priest nadal niesie koronę jednego z największych i najlepszych brytyjskich zespołów na świecie. 
Instagram | TikTok | Facebook | Twitter | YouTube
blank