„Kadencja w przestworzach” – spotkanie w Galerii ART

„Kadencja w przestworzach” - spotkanie w Galerii ART
W piątek 26 maja 2023 r. o godzinie 18.00 w Galerii Art odbyło się spotkanie z Żakliną Skowrońską, autorką książki o podróżach prezydenta Andrzeja Dudy. Dziennikarka telewizyjna odbyła blisko 60 podróży z politykiem, a swoje przeżycia i obserwacje przelała na kartki książki „Kadencja w przestworzach". Spotkanie prowadziła Karolina Holka.

Książka to barwny reportaż, którego akcja rozgrywa się w kontekście wojny na Ukrainie i przeciwdziałania rosyjskiej inwazji. Autorka, podróżująca z prezydentem RP w grupie dziennikarzy, opowiada o tych wydarzeniach jako kluczowych dla polityki drugiej kadencji Andrzeja Dudy. Przenosi Czytelnika na pokład prezydenckiego samolotu, do zakamarków rezydencji najważniejszych światowych przywódców, a także do centrów polityki międzynarodowej, do których dostęp mają tylko nieliczni. Ujawnia nieznane i ciekawe fakty, pokazuje kulisy pracy dziennikarskiej, opowiada o ludziach dotkniętych cierpieniem. Dzięki wartkiej akcji i profesjonalnym fotografiom Czytelnik otrzymuje porywającą lekturę.Książka ukazała się nakładem wydawnictwa „Jedność".
„Kadencja w przestworzach” - spotkanie w Galerii ART [1]

Wydawnictwo „Jedność" to jedno z najstarszych i największych wydawnictw katolickich w Polsce. Łączy tradycję z dobrze rozumianą nowoczesnością. W swojej ofercie posiada publikacje z zakresu teologii, biblistyki, katechetyki, duchowości, filozofii, historii i hagiografii. Wydaje również książki o tematyce kulinarnej, albumy, leksykony i poradniki.„Kadencja w przestworzach” - spotkanie w Galerii ART [2]
„Kadencja w przestworzach” - spotkanie w Galerii ART [3]
„Kadencja w przestworzach” - spotkanie w Galerii ART [4]
„Kadencja w przestworzach” - spotkanie w Galerii ART [5]

źródło: www.iswinoujscie.plŹródło: iswinoujscie.pl