Kajetan Wolas o niedopowiedzianym uczuciu w sugestywnym duecie z Zuzą Jabłońską.

Źródło: Sony Music Entertainment Poland

Kajetan Wolas świeżo po wydaniu debiutanckiej EP-ki, zaskakuje nowym singlem. Tym razem wspólnie z producentem Kubą Karasiem i artystką Zuzą Jabłońską prezentują singiel „Pamiętasz nas?”.

Kajetan Wolas – Pamiętasz nas?

Go to Kajetan Wolas – Pamiętasz nas?.

Czytaj więcej

Piosenka opowiada o niepowodzeniach w samych początkach młodzieńczej damsko-męskiej relacji. Utwór przedstawia historię chłopaka, który stara się o sobie przypominać obiektowi swoich uczuć, ale pesymistycznie przeczuwa, że zostanie zignorowany („Czy Ty pamiętasz o mnie, czy jestem już gdzieś w tle?”). Dziewczęca, zadziorna zwrotka Zuzy Jabłońskiej dodaje historii nowej perspektywy („Niby pamiętam Ciebie, ale za dużo na głowie mam.”), że być może za łatwo i za szybko w tej relacji obie strony wyciągnęły wnioski, że być może nie trzeba było wiele wysiłku, aby tę relację zacząć budować.
Kajetan po raz kolejny bardzo trafnie oddaje niepokoje i mechanizmy stojące za decyzjami młodego pokolenia, a jego sposób śpiewania o uczuciach jest – jak zawsze – bardzo wiarygodny i wzruszający. Całości dopełnia subtelny, iskrzący wokal Zuzy.
blank