Kamil Hussein przedstawia bardziej osobistą wersję „Mandali”

05/14/21

Kamil Hussein przedstawia bardziej osobistą wersję „Mandali”

Po świetnie przyjętej pierwszej wersji utworu, artysta przedstawia nową, zmienioną wersję swojego ostatniego singla – przed Wami „Mandala 2.0”!

Kamil Hussein to młody artysta, który swoim debiutem zrobił zamieszanie w internecie. Porównywany do Krzysztofa Krawczyka i The Weeknd wokalista w swojej twórczości kieruje się przede wszystkim autentycznością oraz naturalnością, dzięki czemu zyskuje sympatię coraz większej liczby osób.

Niecałe dwa miesiące po premierze swojego ostatniego singla „Mandala” Kamil zdecydował się na pokazanie światu nowej, zmienionej wersji tego utworu.

„Mandala 2.0” to bardziej organiczna wersja poprzedniego singla Kamila, w całości nagrana przez artystę w warunkach domowych. W trakcie tworzenia utworu powstało kilka wersji, zarówno muzycznych, jak i tekstowych, a dzisiejsza premiera to podziękowanie dla wszystkich, którzy wspierają Kamila w jego muzycznej drodze.

O samym utworze Kamil mówi:

„Mandala” to utwór o poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, dlaczego człowiek ciągle walczy o rzeczy pozornie istotne, a w gruncie rzeczy mało ważne. Bardzo dużo czasu pochłania nam zabieganie o rzeczy, z których na koniec dnia nie jesteśmy w stanie skorzystać, bo brakuje nam na to energii, jesteśmy zmęczeni lub zwyczajnie przesyceni liczbą bodźców. „Szum miejskich ulic” wkrada się i podszeptuje miliony pomysłów, a ty i tak nie widzisz tego, co może dać ci odpowiedź i wskazać drogę rozwoju.

Wraz z premierą pierwotnej wersji singla w marcu, na kanale YouTube Kamila pojawił się także teledysk młodego wokalisty zrealizowany w studio z wykorzystaniem gry światła i cieni. W trakcie realizacji zamysłem było, żeby zachować naturalność i autentyczność Kamila, który po raz pierwszy stanął przed kamerą. Teledysk został bardzo ciepło przyjęty przez fanów wokalisty, a także przez osoby dopiero poznające jego muzykę.
Źródło: Universal Music Polska