Karol Biskup: Najlepsza muzyka na lockdown!

Karol Biskup - dyrektor muzyczny radia świnoujście
Karol Biskup – dyrektor muzyczny Radia Świnoujście

Ogólnokrajowy lockdown związany z pandemią koronawirusa trwa. Pozostajemy w domach ograniczając kontakty ze znajomymi i dalszą rodziną. Nie trzeba z tego powodu być smutnym i przygnębionym. Włącz Radio Świnoujście i posłuchaj pozytywnej muzyki! Lekka, łatwa i przyjemna – taka jest nasza muzyka – mówi Karol Biskup – dyrektor muzyczny stacji.

Filozofią muzyczną radia jest muzyka najlepsza na wypoczynek i wakacje, a teraz okazało się, że przeboje, które gramy są idealne także na czasy lockdown’u – dodaje.

Karol Biskup – dyrektor muzyczny Radia Świnoujście

Radio Świnoujście od ponad 10 lat serwuje najlepsze przeboje ostatnich dekad, łącznie w bazie muzycznej jest kilkadziesiąt tysięcy nagrań, z których wybieramy w zależności od pory roku odpowiednie piosenki, które możecie usłyszeć na antenie radia i są to głównie przeboje. Doświadczenie i ogromna muzyczna wiedza pozwala nam zagrać tak jak w naszym sloganie „Gramy to, co kochasz!” Usłyszycie u nas zarówno evergreeny jak i muzykę na czasie, w każdej godzinie fani rocka, disco, popu czy polskiej muzyki znajdą coś dla siebie.

Jesteśmy wyjątkowym, bo muzycznym radiem, gdzie nie usłyszycie reklam, ani wiadomości. Dla tych którzy chcą być na bieżąco z informacjami z miasta, regionu i nie tylko polecamy nasz radiowy portal radioswinoujscie.pl Tam publikujemy najważniejsze wiadomości ze Świnoujścia i regionu, a także świata muzyki, rozrywki, biznesu, ciekawostek i technologii.