Kate Peytavin z poruszającym singlem „whole heart back”

Źródło: Universal Music Polska
02/07/24

Kate Peytavin z poruszającym singlem „whole heart back”

Ceniona reprezentantka alternatywnego popu Kate Peytavin rozpoczyna nowy etap swojej kariery wydanym nakładem Capitol Records / S10 Records singlem „whole heart back”. Piosenka trafiła do internetu wraz z teledyskiem.

Pracując nad piosenką, artystka połączyła siły z laureatami Grammy: Markiem Nilanem Jr. (Tate McRae, Jimin of BTS, Lady Gaga), Mozellą (Miley Cyrus, Madonna, Rihanna) i Jessem Siebenbergiem (Supertramp, Kesha). Inspiracją do stworzenia „whole heart back” była muzyka alternatywna z przełomu wieków. W tekście artystka porusza temat pragnienia podziwu i miłości od kogoś, z kim nie chce się być.

– Czasami za mało martwię się o przyszłość. Zagłębiam się w rzeczy, które na dłuższą metę prawdopodobnie wypalą. Mam zły nawyk postępowania według tego, co czuję w danym momencie. To na ogół obraca się przeciwko mnie. Wiem, że nie jestem jedyną osobą, która ma ten problem – komentuje Kate. Wizualizacja autorstwa Hannah Tacher, młodszej dyrektor artystycznej magazynu „Cultured” rozwija wątki poruszone w tekście.

Pochodząca z Luizjany Kate Peytavin podpisała niedawno dwa kontrakty – wydawniczy z Capitol Records / S10 Records i managerski z Kaily Nash z Roc Nation. Oba ruchy pozwolą jej na większą wiarę we własne umiejętności. Artystka spędziła ostatnie miesiące na pracy nad nowymi piosenkami wspólnie z tak istotnymi dla branży twórcami jak Mark Nilan, Mozella, Agrin Ahmani, Yoni Asperil. Skyler Stonestreet, PHIA i boyblue. „whole heart back” to zaledwie przedsmak tego, co wydarzy się, gdy Kate oczaruje świat swoim talentem.

blank