Kawa bez VAT dla „Króla drzemki”

Kawa bez VAT dla „Króla drzemki”
Jak wyrazić swoje uczucia nie tylko słowami? Sieć Biedronka przygotowała bogatą ofertę produktów, które świetnie sprawdzą się jako prezenty na Dzień Babci i Dziadka. Wśród różnorodnych inspiracji, które będą sprawdzonym załącznikiem do życzeń dla naszych najbliższych seniorów, znalazły się m.in. ciepłe koce, kawa i słodycze oraz książki.

Postaw na ciepło i komfort
Z okazji tego wyjątkowego święta we wszystkich sklepach sieci w Polsce pojawiła się bogata oferta produktów marki Smukee Home, m.in. kocy polarowych, w cenie 29,99 zł oraz poduszek dekoracyjnych (cena 17,99 zł). Taki prezent z napisem „Najlepsza babcia na świecie” lub „Król drzemki” trafi w gust każdego seniora ceniącego sobie komfortowy odpoczynek i ciepło. Do kompletu można dołożyć ciepłe kapcie, damskie lub męskie za 19,99 zł (para).

Kawa nie tylko dla koneserów
Kawa dla wielu seniorów jest częścią porannego rytuału, dlatego świetnie sprawdzi się również jako prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka. Od 17.01 do 23.01 w Biedronce wybrane marki kaw można kupić 23 % procent taniej w ramach promocji „Kawa bez VAT”.

Wiemy, że kawy są kategorią bardzo popularną wśród naszych klientów i często obdarowują nimi swoje babcie i dziadków. Dlatego też zorganizowaliśmy promocję „Kawa bez VAT” wybranych marek: Nescafe, Lavazza i Jacobs, tak aby odpowiedzieć na potrzeby smakoszy kaw ziarnistych, mielonych i rozpuszczalnych. Dodatkowo do oferty promocyjnej dodaliśmy ekspresy Delta (-50%) i jednocześnie pasujące do nich kapsułki, aby każdy mógł się cieszyć smakiem kawy jak z kawiarni, pozostając bezpiecznie we własnym domu. – Mikołaj Gala, Dyrektor kategorii w sieci Biedronka odpowiedzialny m.in. za ofertę kaw

Podziękuj na słodko
Dla wielu osób nieodłącznym dodatkiem do kawy są słodycze. Dlatego w ofercie promocyjnej znalazły się czekoladki Merci, które ze względu na swój dodatkowy przekaz, chętnie wybierane są na prezent. Z kartą „Moja Biedronka” kupując dwa opakowania czekoladek (210 g lub 250 g), zapłacisz 10,99 zł. za opakowanie przy zakupie 2 sztuk. Promocja na kawę oraz czekoladki Merci obowiązuje do 22.01 br., a w wybranych sklepach do 23.01.

Książka dobra na wszystko
Jednym z najchętniej wybieranych produktów na prezent bez względu na okazję są książki. W ofercie Biedronki przygotowanej specjalnie z okazji Dnia Babci i Dziadka można znaleźć wiele tytułów już od 19,99 zł, które nie tylko umilą długie, zimowe wieczory, ale pomogą zadbać o zdrowie i rozwój, jak np. „Zdrowy kręgosłup”, „Domowa apteka” czy „Angielski dla seniora”. Pełna lista tytułów dostępna na www.biedronka.pl

Biuro prasowe sieci Biedronka

Radio Świnoujście

FREE
VIEW